Bakan Özhaseki Kayseri'de konuştu: Bakan Özhaseki Kayseri'de konuştu:

Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı iken, görevinden istifa ederek İYİ Parti’den milletvekili adayı olan Asaf Kayaoğlu’na Kırşehir halkının büyük sevgisi hakim.

 Kırşehir’de birinci sıradan aday gösterilmesi beklenirken, Genel Merkez tarafından henüz anlaşılmaz bir nedenle ikinci sıradan aday gösterilen Asaf Kayaoğlu’nun bu karara rağmen partisine küsmeden, kırılmadan seçim çalışmalarını sürdürdüğünü gören seçmenler, Kayaoğlu’na büyük sevgi gösterilerinde bulunuyorlar.

Halkın kendisine gösterdiği büyük sevgiye layık olmaya çalışan Kayaoğlu, “Biz halkımıza hizmet için milletvekili aday adayı olmuştum. Partimin kararına saygı duyuyor ve partimin Kırşehir’de birinci parti olması ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da Cumhurbaşkanı seçilmesi için bütün gücümü ortaya koyarak canla başla çalışıyorum.  Şimdiden 14 Mayıs seçimlerinin ülkemize, Kırşehir’imize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Milletvekili seçilirsem yaşadığım Kırşehir’imizin bütün sorunlarını çözümlemek için gecemi gündüzümüze katarak çalışacağıma ve hemşehrilerimizin iyi gününde, kötü gününde yanlarına olacağıma söz veriyorum” ifadelerini kullandı. (HABER:NURTEN CEYLAN)