Kırşehir'de kaçak sigara operasyonunda baba ile 2 oğlu tutuklandı Kırşehir'de kaçak sigara operasyonunda baba ile 2 oğlu tutuklandı

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başlatılan "Konut Seferberliği" kampanyası hakkında ortak bir basın açıklamasında bulundu.

11 ilde yaşanan büyük deprem felaketinde en büyük ihtiyacın depremzedelere kalıcı-güvenli konutlar sağlanması olduğunu belirten Başkan Mustafa Yılmaz, Kırşehir halkını kampanyaya katkıda bulunmaya davet ederek şunları ifade etti:

“6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli, on ilimizin etkilendiği iki büyük deprem yaşadık, 50 binden fazla canımızı kaybettik. 100 binlerce ev yıkıldı ve kullanılamaz hale geldi. Milletimiz bu büyük felakette acıları paylaşmanın, birlik olmanın ve dayanışmanın ne demek olduğunu bütün benliğiyle hissetti. Daha önce ifade ettiğimiz gibi; felaketin boyutu çok büyük olduğu için yardımların da sürdürülebilir olması çok önemli, Kırşehir iş dünyası olarak TOBB’un başlattığı konut kampanyasına da imkanlarımızın el verdiği en üst seviyede destek olmaya, orada sıcak bir yuvaya muhtaç insanlarımızın bu ihtiyacını elimizden geldiği ölçüde gidermeye azami gayret göstereceğiz. Tüm üyelerimizi, Kadın ve Genç Girişimcilerimizi ve Hayırseverlerimizi konut kampanyasına destek olmaya çağırıyoruz. Bu yardım kampanyasına bir bina ya da bir konut bedeli ile katılımda bulunulabileceği gibi Vatandaşlarımız kendi imkanları ölçüsünde bir tutarla da katkıda bulunabileceklerdir.  Bu büyük felaketin üstesinden hep birlikte geleceğiz. Yaralarımızı birlikte saracağız. Gün birlik olma günü.

Başkan Yılmaz, Konut Yardım Kampanyası’na bağışta bulunmak isteyenlerin Türkiye İş Bankası Kırşehir Şubesi’ndeki 5500 – 1474502 noluhesaba ya da TR23 0006 4000 0015 5001 4745 02 IBAN No’suna yatırabileceklerini sözlerine ekledi. (HABER MERKEZİ)