TÜRKİYE Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar 1’inci Ligi A grubuna mücadele eden ve topladığı 21 puanla sezonu 3’üncü sırada tamamlayan Kırşehir Belediyespor, 22-25 Mayıs tarihleri arasında Zonguldak’daki Süper Lige çıkma maçlarına yoğun bir şekilde hazırlanıyor.

Bozkırın Sultanları, Ahi Evran Üniversitesi Spor Salonunda Antrenör Orhan İlerisoy yönetiminde yaptığı çalışmayla hazırlıklarını sürdüren temsilcimiz Kırşehir Belediyespor Hentbol takımımızda hedef ilik 2’ye girerek Süper Lig vizesi almak.

BESYO Salonunda yapılan antrenman öncesinde Antrenör Orhan İlerisoy sahanın ortasında genç sporcular ile kısa bir toplantı yaptı.

Yapılan toplantının ardından yeşil-beyazlı temsilcimiz ısınma hareketlerinin ardından taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi. Taktik çalışma sırasında oyunu sık sık durduran Orhan hoca, öğrencilerine yapmaları gerekenleri bir bir anlattı.

Yaklaşık 2 saat süren antrenman taktik çalışma ve açma germe hareketleriyle sona erdi.

Minik Kramponlar 3’üncü galibiyetini aldı: 5-2 Minik Kramponlar 3’üncü galibiyetini aldı: 5-2

Kırşehir Belediyespor Hentbol takımımız 20 Mayıs’a kadar çalışmalarını Kırşehir’de devam edecek.

Öte yandan Kırşehir Belediyespor’un Süper Lige çıkma mücadelesi vereceği Zonguldak’taki maç takvimi belli oldu. Yeşil-beyazlı temsilcimiz, Polatlı Belediyespor, Bursa Büyükşehir Belediyespor, Aksaray Belediyespor ve Göktürkspor ile karşı karşıya gelecek.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)