Şehrimizde 3 bant bilardo turnuvası düzenlendi 

Şehrimizde 3 bant bilardo turnuvası düzenlendi 

Kırşehir'de düzenlenen 3 bant bilardo turnuvası yoğun katılımla sona erdi. 
3-4 Temmuz tarihleri arasında Arena Bilardo salonunda düzenlenen müsabakalarda sporcular İl Birinciliği için kıyasıya mücadele etti. Oldukça heyecanlı ve çekişmeli geçen müsabakaların ardından Selim Şahin, Ertuğrul Duydu, Gökhan Güler, Yusuf Kütahya, Sinan Bolat, Serdar Gönen dereceye girerek ödüllerini aldı.
Kırşehir Bilardo İl temsilcisi Ferde Aşıroğlu ise turnuva sonunda yaptığı açıklamada: "Dereceye giren ve turnuvaya katılan sporculara teşekkür ediyorum. Bu tip organizasyonların devam edeceğini ve bilardo sporunu yaygın hale getireceğiz" dedi.
Öte yandan Kırşehir’de gerçekleştirdiği turnuvalarla adından ‘Kalitesiyle’ sıkça söz ettiren Arena Bilardo Okulu, 7’den 70’e herkesi spor yapmaya çağırıyor.
Bilardo Salonu İşletme Sahibi ve Eğitmeni Ferdi Aşıroğlu, işletmesi hakkında ‘Çınar Kırşehir’e bilgiler verdi.
Kırşehir’de açtıkları günden bu yana Kırşehir halkı ve bilardo severler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandıklarını söyleyen İl Temsilcisi ve Bilardo Eğitmeni Ferdi Aşıroğlu: “Öncelikle bünyemizde 3 band maç masası, 4 adet Amerikan bilardo masası, 1 masa tenisi, tavla ve satrancımız var. Ayrıca müşterilerimiz için mutfağımızda küçük aperatif yiyecek ve içeceklerde bulunduruyoruz. Amacımız bilardoyu sevdirmek” şeklinde konuştu.
Arena’nın Türkiye Bilardo Federasyonu’na bağlı bir kurum olduğunu vurgulayan Ferdi Aşıroğlu, “Salonumuzda Neşet Ertaş 3 Band Bilardo Turnuvası, İç Anadolu 3 Band Bilardo Turnuvası ve Masa Tenisi Turnuvası düzenledik. Turnuvalarımıza gerçekten çok katılım oldu. Yeni sezon için sonbaharda başlamak üzere turnuvalar hazırlıyoruz” dedi.
İnsanların ailesiyle birlikte gelebileceklerini belirten Bilardo Eğitmeni Ferdi Aşıroğlu “Aile salonumuz da mevcut. 7’den 70’e herkesin bu sporu yapmasını, sevmesini istiyoruz. Kırşehir’de bilardoyu sevdirmeye, bilmeyen herkese öğretmeye, gençlerin eğlenmesini amaçlayan bu işletmemize de tüm halkımızı bekleriz. Salonumuz Koronavirüs tedbirleri kapsamında her gün dezenfekte edilerek bir sonraki güne hazır hale getiriyoruz. Kısaca herkes gönül rahatlığı ile gelip bu eğlenceli sporun keyfini çıkarsın” ifadelerini kullandı. (HABER: SALİH GÜNER)


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER