BÖYLE BİR SPOR SALONU KIRŞEHİR’E YAKIŞIYOR MU? BÖYLE BİR SPOR SALONU KIRŞEHİR’E YAKIŞIYOR MU?

İlimizi Karabük’te Liselerarası Türkiye Futsal Şampiyonasında temsil eden Abdulkadir Özcan İmam Hatip Lisesi ilk maçında bugün Tekirdağ Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi ile karşı karşıya geldi. Mavi-beyazlı ekibimiz oldukça çekişmeli ve kıran kırana geçen maçı 4-1’lik skorla kazanarak gruplara galibiyetle başladı.
Karabük Yeni Mahalle Spor Salonu’nda oynanan maça oldukça etkili başlayan Kırşehir temsilcisi, ilk 15 dakikayı Yusuf Ensar Erel (2) ve Berathan Koçak’ın golleriyle 3-0 önde tamamladı.
Karşılaşmanın 2.yarısında oyunda ve skorda üstünlüğünü eline alan mavi-beyazlı ekibimiz, Berathan Koçak ile bir gol daha bularak skoru 4-0 yaptı.  Mücadelenin son saniyelerinde kalesinde gördüğümüz golle skor 4-1 oldu. 
Mücadelenin kalan bölümünde başka gol olmadı ve Abdulkadir Özcan İmam Hatip Lisesi, Karabük’te düzenlenen Liselerarası Türkiye Futsal yarı finalleri ilk maçında Tekirdağ Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi’nin 4-1 mağlup ederek gruplara galibiyetle başladı.
Mavi-beyazlı ekibimiz B Grubu’ndaki 2’nci maçında yarın saat 16.00’da İstanbul Özel Seyit Ateş Spor Lisesi, 27 Nisan Cumartesi günü ise gruptaki son maçında saat 13.00’da Yalova Altınova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi karşılaşacak. Gruplarını ilk 2 sırada yer alacak ekipler yarı final maçlarında karşı karşıya gelecek.
Abdulkadir Özcan’a kalan maçlarında başarılar dileriz
(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)