Kırşehirspor'da çift idman yapılıyor

Bölgesel Amatör Lig 6. Grup’ta mücadele eden Kırşehirspor, ikinci yarı hazırlıklarını bugün Güneykent Tesisleri’nde sürdürecek.

Kırşehirspor'da çift idman yapılıyor
Bölgesel Amatör Lig 6. Grup’ta mücadele eden Kırşehirspor, ikinci yarı hazırlıklarını bugün Güneykent Tesisleri’nde sürdürecek. Teknik Direktör Bekir Barış Cihan, “Gelecek hafta Başkent’te karşılaşacağımız Kazan Belediyespor maçının hazırlıklarına ara vermeden devam edeceğiz” dedi.
Yeşil-beyazlı ekibimiz, karla kaplı Güneykent Tesisleri’nde Teknik Direktör Bekir Barış Cihan ve Antrenör Mustafa Koçak denetiminde çalışmalarını sürdürürken, sahanın kar ve buzla kaplı olması nedeniyle futbolcular ayakta durmakta güçlük çektiler. İki gündür BESYO’da hazırlıklarını sürdüren yeşil-beyazlılarda, sakatlığı geçmeyen Seçkin Öney düz koşu yaptı. Diğer futbolcular güce dayalı idman yaparken Teknik Direktör Bekir Barış Cihan, ikinci yarı hazırlıklarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek,

“Kazan Belediyespor ile gelecek hafta Ankara’da ikinci yarının ilk müsabakasını oynayacağız. Hazırlıklarımızı mevcut kadro ile devam ediyoruz. Sezon başında Çorum Belediyespor’dan aldığımız Abdullah Şimşek ile Samsun’daki amatör takımdan transfer ettiğimiz Hazo Okunur ile yollarımızı ayırdı. Kadromuza takviye yapmak istiyoruz. Ancak içerisinde bulunduğumuz maddi sıkıntıyı aşamadığımız için transfer görüşmelerine ara verdik.

Sorgun Belediyespor’un kadrosunda bulunan Gürkan Alkan ve Serhat Akdeniz’in bonservis sorununu çözersek, ikisini de kadromuza katmayı istiyoruz” dedi.

-deneme-
Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2015, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER