Kırşehir Belediyespor’un seçmeleri yarın yapılacak  

Kırşehir Belediyespor’un seçmeleri yarın yapılacak  

TFF Misli.com 2'nci Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Kırşehir Belediyespor'da alt yapı seçmeleri yarın yapılacak. 
Yeşil-beyazlı ekibimizin eski futbolcularından, kaptan Abdurrahman Cem'i alt yapının başına getiren yeşil-beyazlı ekibin yöneticileri gelecekte yeşil-beyazlı formayı giyecek futbolcuları belirlemek için yarın 2 Nolu Saha’da seçmeler yapılacak. 
Altyapı Koordinatörü Abdurrahman Cem ve onun belirlediği antrenörlerin nezaretinde  11-19 yaş gruplarında gerçekleştirilecek futbolcu seçmeleri, yarın 2 Nolu Futbol Sahasında gerçekleştirilecek.
Seçmelere, yüzlerce gencin katılmasını beklediklerini belirten Abdurrahman Cem,
saat 10.00'da başlayacak seçmelere katılmak isteyen futbolcular 09.00'da sahada hazır olmaları istendi.

Seçmelerin 11-19 yaş gruplarında gerçekleştirileceğini belirten Abdurrahman Cem, futbol okuluna kayıtların da 8-12 yaş gruplarında yapılacağını ifade etti.
Abdurrahman Cem'in verdiği bilgiye göre, 24 Ekim Cumartesi günü saat 10.00'da 11-12 yaş grubu, saat 11.00'de 13-14 yaş grubu, saat 12.00'de 15-16 yaş grubu, saat 13.00'te de 17-19 yaş gurubu seçimleri yapılacak.
Seçmelere katılanlar arasında beğenilen, gelecek için umut veren çocuk ve gençleri tespit ettikten sonra bunları Kırşehir'de yıllardır futbolun içinde olan antrenörler yönetiminde belirlenen tarih ve saatlerde çalıştırmaya başlayacaklarını sözlerine ekledi.
 Seçmeler öncesi bir açıklama yapan Abdurrahman Cem Kırşehir Belediyespor'un Türkiye liglerinde kalıcı olması ve geleceği için altyapıya büyük önem vermek zorunda oldukları için yönetim kurulu tarafından kendisinin altyapı koordinatörlüğüne getirildiğini söyledi.
Kırşehir'de futbolu seven, çocuk ve gençleri seçmelere davet eden Cem, "Altyapısız bir takımın geleceği garanti değildir. Yetiştirdiğimiz futbolcular ilk olarak Kırşehir Belediyespor'da daha sonra da daha üst liglerde forma giymeleri tek arzumuz olmalıdır. Hedefimiz, altyapıyı sağlam bir zemine oturtmak. Bu çalışmalarımızla Kırşehir Belediyespor'u yetiştirdiği futbolcuları başka kulüplere satan ve maddi konularda kulübe kaynak oluşturan bir kurum haline getirmek için böyle bir yolu çıktık. Her yıl profesyonel takımımızın kadrosuna en az 2-3 Kırşehirli futbolcuyu göndermek için her türlü gayret ve çabayı göstereceğiz” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER