SALON: Kındam Spor Salonu

SAHA HAKEMLERİ: Murat Yağlı**, Osman Köksaldı**

MASA HAKEMİ: Beytullah Karaca**

KURANCALI ŞEHİT AYHAN KELEŞ ORTAOKULU: Kemal Sarı**, Ramazan Akkoç**, Mehmet Parlak**, Berat Sarı**, Niyazi Eraslan**, Mehmet Tekeli**, Efe Şahin**, Rüsetemcan Atasoy**

ÖZEL KIRŞEHİR SINAV ORTAOKULU: Ahmet Arslan**, Abdulhalim Turan**, Barış Ulaş Aydın**, Levent Selim Yılmaz**, Deniz Eren Çavuş**, Göktuğ Ceran**, Hüseyin Yıldız**, Göktürk Öztürk**, Mehmet Varol**, Uras Şan**, Hasan Hüseyin Demir**, Özenç Demirbaş**

İLK YARI SONUCU: 1-1

MAÇ SONUCU: 4-2 (Özel Kırşehir Sınav Ortaokulu)

GOLLER: Uras Şan (2), Ahmet Arslan, Abdulhalim Turan (Özel Kırşehir Sınav Ortaokulu), Niyazi Ersalan (2) (Kurancalı Şehit Ayhan Keleş Ortaokulu)

OKUL sporları faaliyet raporunda yer alan Ortaokullar arası yıldız erkekler futsalda 3’üncülük, 4’üncülük maçında Kurancalı Şehit Ayhan Keleş Ortaokulu ile Özel Kırşehir Sınav Ortaokulu karşı karşıya geldi.

Mücadeleyi 4-2’lik skorla kazanan Özel Kırşehir Sınav Ortaokulu, turnuvayı 3.sırada tamamladı.

Yarı final ilk maçında Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu’na 6-2 gibi farklı skorla kaybeden Kurancalı Şehit Ayhan Keleş Ortaokulu ile Özel Kırşehir Kolejine 1-0 kaybeden Özel Kırşehir Sınav Ortaokulu, Kırşehir futsal 3’üncülüğü için Kındam Spor Salonu’nda karşılaştı.

Murat Yağlı, Osman Köksaldı’nın birlikte yönettiği maça etkili başlayan Özel Kırşehir Sınav Ortaokulu ilk dakikada Uras Şan’ın golüyle 1-0 öne geçti.

Bu gole Kurancalı Şehit Ayhan Keleş Ortaokulu Niyazi Eraslan ile cevap vererek skoru 1-1 yaptı. Karşılaşmanın ilk 15 dakikalık bölümü 1-1 sona erdi.

Mücadelenin 2.yarısına etkili başlayan Özel Kırşehir Sınav Ortaokulu, Ahmet ve Abdulhalim’in peş peşe golleriyle skoru bir anda 3-1’e getirdi.

Sahneye bir kez daha çıkan Uras Şan, Özel Kırşehir Sınav Ortaokulunu 4-1’e getiren golü atarken, maçtaki son sözü Niyazi söyledi ve Özel Kırşehir Sınav Ortaokulu maçı 4-2 kazanarak il 3’üncü oldu.

Galibiyet günü olsun! Galibiyet günü olsun!

Maçın ardından düzenlenen kupa töreninde turnuvayı 4’üncü bitiren Kurancalı Şehit Ayhan Keleş Ortaokuluna madalya ve kupasını,  Kurancalı Şehit Ayhan Keleş Ortaokulu Müdürü Nedim Çelebi verdi.

Maçı 4-2 kazanarak il 3’üncüsü olan Özel Kırşehir Sınav Ortaokulu’na madalya ve kupasını Kırşehir Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni ve Antrenör Mustafa Koçak verdi.

Madalya ve kupa töreni sonrasında dereceye giren takımlar, idareciler ve sporcular, karşılaşmaların oynandığı Kındam Spor Salonu’nda günün anısına toplu olarak hatıra resim çekindiler.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)