“AK Parti döneminde hem masada   hem sahada bağımsız Türkiye'yi  dosta düşmana gösterdik” “AK Parti döneminde hem masada  hem sahada bağımsız Türkiye'yi dosta düşmana gösterdik”

Bu yıl 32'ncisi düzenlenecek olan Kaman Ceviz Kültür Ve Sanat Festivali öncesi Kaman'da sahne alacak olan Sanatçılardan Öykü Gürman ve İsmail Altunsaray bir mesaj gönderdi.
Her yıl 14-15 Ekim tarihleri arasında kutlanan ve tüm illerden misafirlerini ağırlayan, özellikle gurbetçilerin yoğunlukla katıldığı 32. Kaman Ceviz Kültür Ve Sanat Festivali'nde vatandaşlar tarafından sevilen sanatçılar sahne alacak.
Yine cevizin anavatanı Kaman'da vatandaşlara unutulmaz dolu dolu 2 gün yaşatacak olan 32. Kaman Ceviz Kültür Ve Sanat Festivali'nde herkes tarafından sevilen Sanatçılardan Sefo, Öykü Gürman ve İsmail Altunsaray sahne alacak.
Festival öncesi yayınladıkları videoyla tüm herkesi 32. Kaman Ceviz Kültür Ve Sanat Festivali'ne davet eden Öykü Gürman ve İsmail Altunsaray, "15 Ekim'de 32.Kaman Ceviz Kültür Ve Sanat Festivali'nde cevizin başkenti Kaman'da olacağız. Kırşehir Kaman'daki bütün dostlarımızı konserimize bekliyoruz. Konserde görüşmek üzere" ifadelerini kullandılar.  (HABER: FAHRETTİN TOKER)