Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, şehir ve üniversitenin gelişmesi için en iyi çalışmaları yapmaya gayret gösterdiklerini söyledi.

Sivil toplum kuruluşları ve diğer dinamiklerle son derece güzel işbirlikleri geliştirdiklerini ve bunu daha ileriye götüreceklerini kaydeden Karahocagil, amaçlarının şehrin ve üniversitenin gelişimine katkı sunmak, kurumlar arası işbirlikleriyle gelişimi sağlamak olduğunu belirtti.

Ziyaretlerde Rektör Karahocagil’e hem hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu hem de yapılabilecek ortak işler istişare edildi. Bu çerçevede Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’i MHP İl Başkanı Arif Kılıç ve yönetimi, Kırşehirspor Başkanı Çağatay Han Torun ve yönetimi, Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz ve yönetimi, Kırşehir Türk Eğitim-Sen Başkanı Hüdai Pakel ve yönetimi ile Eski Kırşehir Belediye Başkanı ve Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Halim Çakır ziyaret etti.

Görüşmelerde kuruluşların yaptıkları çalışmalar ve faaliyet alanları da gündeme gelirken Rektör Karahocagil, el birliği içerisinde çalışarak hem şehri hem de üniversiteyi daha ileri noktalara götüreceklerini belirtti. (HABER MERKEZİ)

ÇALIŞKAN AİLESİ'NİN ACI GÜNÜ ÇALIŞKAN AİLESİ'NİN ACI GÜNÜ