Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

9 Ağustos 2023 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen hayırlı olsun ziyaretlerinde Rektör Karahocagil’i Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal ve yönetimi, Ahi Evran Üniversitesi Cami Yaptırma Yaşatma Derneği Başkanı ve hayırsever işadamı hemşehrimiz Haluk Türedi ile Dernek Başkan Yardımcısı hayırsever işadamı hemşehrimiz Muzaffer Marşap ve Halkbank Kırşehir Merkez Şube Müdürü Turgut Korkmaz ziyaret ettiler.

Kendisine yapılan ziyaretler dolayısıyla memnuniyetini dile getiren Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, üniversitede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Lise öğrencilerinin yetiştirdiği domates okul pansiyonlarının ihtiyacını karşılıyor Lise öğrencilerinin yetiştirdiği domates okul pansiyonlarının ihtiyacını karşılıyor

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi olarak şehir ile üniversitenin bütünleşmesi konusunda sivil toplum örgütleri ve ilgili kurumlarla birlikte çalışacaklarını belirten Karahocagil, bu konuda karşılıklı iş birliği çerçevesinde görüşmelerin devam edeceğini belirtti. (HABER MERKEZİ)