Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ı ziyaret etti.

Ziyarette üniversitemizin eğitim alanında gerçekleştirdiği atılımlar ile ileriye dönük plan ve programlar konuşuldu. Alanda yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip ettiklerini ve hızlı şekilde yeniliklere adapte olarak öğrencilere yüksek standartta eğitim vermeye çalıştıklarını belirten Rektör Karahocagil, içinde yaşadıkları şehre de anlamlı katkılar sunmanın gayretinde olduklarını belirtti.

Karahocagil, “İş birliğinin gücüne inanıyoruz. Bunun için göreve geldiğimizden beri vurguladığımız nokta istişare kültürü. Bu kültürün içerisinde sendikacılıkta var ve onlar da bizim en büyük paydaşlarımız. Birlikte kamu ve çalışan yararını ön planda tutarak çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Sendika genel merkezinde gerçekleşen ziyarette Başkan Yalçın, sendikal faaliyetler hakkında bilgi verdiği Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’e görevinde başarılar diledi.

Meh­met Ali Altın 27.  Yı­lın­da say­gıy­la anıl­dı Meh­met Ali Altın 27. Yı­lın­da say­gıy­la anıl­dı

Görüşme karşılıklı hediyeleşmenin ardından sona erdi.

Ziyarette Rektör Karahocagil’e Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş ile Eğitim-Bir-Sen İl Temsilcisi Mehmet Fatih Yavuz’da eşlik etti. (HABER MERKEZİ)