Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, 31 Mart seçimlerinden ikinci kez Kırşehir Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yaşar Yıldız vefat etti Yaşar Yıldız vefat etti

Ziyarette Ahi Evran Üniversitesi’nin son durumu hakkında Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na bilgiler veren Rektör Karahocagil, “Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi tarafından ve Kırşehir Valiliği, Kırşehir Belediyesi, Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kırşehir Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ile Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğünün katkılarıyla, PETLAS, MEPAŞ ve Badem Pınarı Sponsorluğunda düzenlediğimiz 1. Cacabey Uzay ve Bilim Şenliği coşkulu bir katılımın ardından sona erdi. Cacabey meydanında başlayan ve ilimizin kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör ve üniversitemiz birimlerinin stantlarının yer aldığı 1. Cacabey Uzay ve Bilim Şenliği vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Bu konuda Belediyemizin katkılarına da teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na ikinci kez seçilmesinden dolayı tebriklerini de ileten Rektör Karahocagil, Belediye ile birlikte yapacakları çalışmalarında işbirliğinin önemine dikkat çekti.

Başkan Ekicioğlu da Rektör Karahocagil’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve her alanda Ahi Evran Üniversitesi başta olmak üzere tüm resmi kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere herkesle birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

 

Editör: Ayhan Ceylan