Mustakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MUSİAD) Kırşehir Şube Başkanı olarak görev yapan Enes Mehmet Polat, rahatsızlığını bildirerek başkan yardımcısı olarak görev yapan Ali Rıza Aslan'a MUSİAD Kırşehir Şube Başkanlığı'nı devretti.
Başkan Polat, rahatsızlığından dolayı görevini bıraktığını, Ali Rıza Aslan'ı asla yanlız bırakmayacağını bildirerek bir mesaj yayınladı. 
(MUSİAD) Kırşehir Şube Başkanı Enes Mehmet Polat, yaptığı yazılı açıklamada; "Geçirmiş olduğum rahatsızlıktan dolayı Genel Merkezimiz ile yaptığımız istişareler sonucunda görevi devretme kararı almış bulunmaktayız . Bayrağı güzel bir noktada  teslim etmenin mutluluğunu yaşıyorum . İnşallah daha ileriye taşımanın gayreti içerisinde bulunup Ali Rıza Aslan ağabeyimizi  yanlız bırakmayacağız. Bu vesile ile sizlerden haklarınızı helal etmenizi istirham ediyorum .
Varsa benden yana tüm haklarım helaldir. Bu duygu ve düşüncelerimle sizlere saygı ve hürmetlerimi sunuyor , Kırşehir şubesi yeni başkanı olarak göreve getirilen başkan yardımcım olan Ali Rıza Aslan ağabeyimi  tebrik ediyor hepinizi Allah’a emanet ediyorum" ifadelerini kullandı.

Toker Ailesi'nin acı kaybı Toker Ailesi'nin acı kaybı

(HABER: FAHRETTİN TOKER)