Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu yarın Kırşehir'de Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu yarın Kırşehir'de

Mustakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MUSİAD) Kırşehir Şube Başkanı olarak görev yapan Enes Mehmet Polat, geçirmiş olduğu rahatsızlığını bildirerek bayrağı Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdüren Ali Rıza Aslan'a devretti. Kırşehir Musiad'ın yeni başkanı Ali Rıza Aslan oldu.
MUSİAD Kırşehir Şube Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada; "Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), yurt içinde 84 farklı noktasıyla Türkiye'nin iktisadi kalkınmasına öncülük etmekte ve bu yönde çalışmalar gerçekleştirmekte. MÜSİAD'ın dernek tüzüğünde de yer alan Şube Yönetimi ve Başkanlık seçimi ilgili Subelerimizin Genel Kurullarıyla oluşturulmaktadır. Yine tüzüğümüzde yer alan maddelere göre Gene Merkez Yönetim Kurulu, Şubelerimizde oluşan süreçler hakkında atama/karar alma mekanizmasına sahiptir.
Geçtiğimiz günlerde yaşadığı sağlık sorunlar nedeniyle MÜSİAD Kırşehir Şube Başkanımız Enes Mehmet Polat’ın, görevinden affını talep ettiği Genel Merkezimize bildirilmiş ve bu yönde çalışmalar başlatılmıştır. Polat'ın görevi bırakmasının ardından, MÜSİAD Yönetim Kurulu istişareler neticesinde hâlihazırda MÜSİAD Kırşehir Şube Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Ali Rıza Aslan'ı Şube Başkanı olarak atama kararı almıştır" ifadelerine yer verildi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)