Cumhuriyetimizin 100. Yılı'nda Yılın Öğretmeni ödülleri verildi Cumhuriyetimizin 100. Yılı'nda Yılın Öğretmeni ödülleri verildi

Kırşehir’de PUZZLE Psikolojik Danışmanlık, Dikkat ve Algı Geliştirme Merkezi’nin açılışı 29 Eylül Cuma günü gerçekleştirildi.

Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzmanı Aygül Korkmaz tarafından Nasuhdede Mahallesi İkizarası Caddesi No 10A(Azra Apt. altı) adresinde hizmetlerini sürdüren merkezin açılışına MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Neurosound Kırşehir şubesi olarak hizmet veren PUZZLE Psikolojik Danışmanlık, Dikkat ve Algı Geliştirme Merkezi’nde, Bireysel Terapi, Oyun Terapisi, Aile Danışmanlığı, Moxo Ve Wiscar Zeka Testi’de uygulanıyor.

PUZZLE Psikolojik Danışmanlık, Dikkat ve Algı Geliştirme Merkezi’nde ayrıca alanında uzman Nefes Koçu eşliğinde Nefes Terapileri de veriliyor.

Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzmanı Aygül Korkmaz, “Bu özel günümüzde bizi yalnız bırakmayıp mutluluğumuza ortak olan değerli Kırşehir halkına, ailemize ve dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)