Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni İl başkanı İsa Şahin, kendisine bu görevi veren herkese teşekkür etti. 

1 Ekim Pazar günü Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye katılan 194 delegeden 144’ünün oyunu alarak Kırşehir’de CHP’nin yeni il başkanı seçilen İsa Şahin, kongrenin ardından yaptığı konuşmada, “İnandık başardık” dedi.  

Hüseyin Çakmak'ın 50 oy aldığı seçimin sonuçlanmasının ardından bir teşekkür konuyması yapan CHP’nin yerni İl başkanı İsa Şahin, “İnandık ve başardık” diyen Başkan İsa Şahin, “Partimizin bayrağını en yukarıya  taşımak için çıktığımız bu yolda kongremize katılarak demokrasi şölenine çeviren tüm partililerime teşekkür ederim. Beni İl Başkanlığı görevine layık görerek hayatımın en zor ve gururlu sorumluluğunu yükleyen sizlerin güvenini boşa çıkarmamak için var gücümle çalışacağım. Kazananın Cumhuriyet Halk Partisi olduğu bu kongrede bize oy versin vermesin tüm delegelerimize şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına şükranlarımı sunuyorum” dedi ve tebrikleri kabul etti.

Kırşehir'in genç iş insanı Gökhan Evik “Ben de varım” dedi Kırşehir'in genç iş insanı Gökhan Evik “Ben de varım” dedi

İŞTE CHP'NİN YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ

CHP Kırşehir İl Kongresi sonuçlarının belli olmasının ardından İl Başkanı seçilen İsa Şahin’in ekibi şu isimlerden oluştu:

ASİL YÖNETİM KURULU LİSTESİ:

Ayhan Akbaş, Bilal Yılmazer, Çağrı Akpınar, Çiğdem Atmaca, Derya Bayram, Gökhan Evik, Gülay Elibol, Hacı Kul, Hayri Gümüş, Leyla Yoldaş, Mehmet Aydın, Meliha Akdal, Murat Develi, Murat Zobu, Murat Kayhan, Necla Alkan, Osman Kıvrak, Oya Şahin, Ramazan Kurt, Taylan Naldöken.

DİSİPLİN KURULU İL YÖNETİMİ

Abdi Mutlu, Abdullah Şan, Bilal Şimşek, Cemal Şahiner, Cengiz Yıldırım, İsmet Kurutluoğlu, İzzet Çalış, Mehmet İkiz, Sadi Dönmez.

KURULTAY DELEGELERİ

İsa Şahin, Engin Şen, Hatice Bayram, Haşim Kaya. (HABER: FAHRETTİN TOKER)