Özel Musa Gül Hastanesi Anneler Gününe özel kampanya düzenleyerek sağlık hizmetinde 15-31 Mayıs tarihleri arasında 40 yaş ve üzeri mamografi çekimleri ücretsiz uygulanırken diyetisyen Danışan ücretlerinde 11-31 Mayıs tarihleri arası yüzde 50 indirim sağladı.

“Halkımızın sağlığı önceliğimizdir” diyen Özel Musa Gül Hastanesi Genel Müdürü Lütfü İncir, “Annelerimiz bizim en değerli varlığımızdır. Hastanemiz olarak bizlerde Anneler Gününe özel Mamografi çekimlerinde 40 yaş üzeri kadınlarda ücretsiz çekim uygulayarak sağlıklı bir yaşam için kanserde erken teşhis tedavi noktasında katkı sunmak istedik. Her kadına yılda en az 1 kez mamografi önerilmektedir. Amaç hastalığı erken teşhis edip, tedavi edilebilir evrede hastalığı yakalamaktır. Annelerimizin değeri ölçülemez Özel Musa Gül Hastanesi olarak en değerli varlığımız olan annelerimizin sağlığı bizim değerli olup sağlıklı bir yaşam için yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

“Kadınlarımızın toplumumuzun vazgeçilmez değeridir” diyen İncir, diyetisyen danışan ücretlerinde ise 11 Mayıs 31 Mayıs tarihleri arasında yüzde 50 indirim uygulanacağını bildirdi. (HABER MERKEZİ)

Vücutta oluşan ödeme dikkat! Vücutta oluşan ödeme dikkat!