OKULLAR ARASI MAÇLAR BAŞLIYOR OKULLAR ARASI MAÇLAR BAŞLIYOR

Kırşehirspor U19 Futbol takımı Antrenörü Halit Kılıç:

 “ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLARDA

DAHA DA İYİ OLACAĞIZ”

Kırşehirspor’un U19 Futbol takımı Antrenörü Halit Kılıç bugün Bağbaşı tesislerinde oynanan Kastamonuspor maçı sonrası Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulundu.

Yeşil-beyazlıların hocası, amaçlarının kazanmak yada kaybetmek olmadığını hedeflerinin gençleri Profesyonel liglerde yer almalarını sağlamak olduğunu belirtti.

Kırşehirspor U19 Futbol takımımız ligin 2’nci haftasında karşı karşıya geldi. Maçı 2-1 kaybeden yeşil-beyazlı temsilcimiz ligdeki 2’nci yenilgisini aldı.

Maçın ardından Antrenör Halit Kılıç yaptığı açıklamada “Bu sezon U19 Gençler Ligi kategorisinde mücadele ediyoruz. Ligimizin adın gelişim ligi olduğu için burada skorun hiçbir önemi yok. Tüm karşılaşmaları kazansanız da kaybetseniz de tem amacımız bu gençlerin birkaç tanesini futbol dünyasının içine dahil etmek. Evet bugünkü rakibimiz Kastamonuspor’du. İyi bir takım kurmuşlar ve bizde başa baş bir mücadele örneği sergiledik. Sonu kötü oldu ama bu takım ilerleyen haftalarda iyi skorlar elde edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Sadece zamana ihtiyacımız var. Bu maçı geride bıraktık. Bundan sonra daha iyi çalışarak önümüzdeki zorlu maçlardan iyi skorlar almak istiyoruz. Bizlere inanan ve güvenenleri asla mahçup etmeyeceğiz. Ayrıca bugünkü Kastamonuspor maçına gelerek bizleri mutlu eden Başkanımız Çağatay Han Torun, Başkan Yardımcımız Mehmet Işık, Futbol a takımı hocamız Gökhan Beklemiş ve Kaleci Antrenörümüz Murat Sarı’ya çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)