SALON: Aşıkpaşa Spor Salonu (Kırşehir)

MAÇIN HAKEMLERİ: Fatma Öztabur**, Oktay Altaş**

KIZIKÖZÜSPOR: Asu Dündar**, Melisa Arslan**, Saniye Atar**, Nazlı Hilal Satılmış**, Nazik Gedik**, Büşra Bulanık**, Aysıla Aydoğan**, Nazlı Su Kızılırmak**, Sude Avşar**, Serpil Zenan Sarı**, Cennet Yıldırım**, Beren Erdal**

ANTRENÖR: Sultan Işık

ÖMER HALİS DEMİRSPOR: Ceyda Yılmaz**, Zeynep Akman**, Naz Durdu**, Sena Gökçek**, İkra Koçak**, Eda Demirhindi**, Kübra Burcu**, Ebrar Nisa**, Nisa Özer**, Sena Yiğit**, Yaren Yağmur**, Elif Sena**, Berra Yavuz

ANTRENÖR: Mustafa Koçak

SETLER: 25-09, 25-13, 25-14 (Ömer Halis Demir SK)

MAÇ SONUCU: 3-0 (Ömer Halis Demir SK)

KULÜPLER arası yıldız kızlar voleybol il birinciliğinde şampiyonluğun güçlü adaylarından biri daha olan Ömer Halis Demir Spor Kulübü, 4.haftanın kapanış maçında ligde iddiası kalmayan Kızıközüspor’la karşılaştı. Kırmızı-siyahlı ekip oldukça rahat bir oyun sergilerken, sahadan da 3-0’la galip gelmesini bildi.

Ligde 3’te 3 yaparak yoluna kayıpsız devam eden Ömer Halis Demir Spor Kulübü, 4’üncü galibiyetini Kızıközüspor kulübünden aldı.

Ligin 4.haftasının kapanış maçında Ömer Halis Demir Spor Kulübü ile Kızıközüspor karşı karşıya geldi. Aşıkpaşa Spor Salonu’nda oynanan ve Fatma Öztabur ile Oktay Altaş’ın birlikte yönettiği maçın ilk setini 25-9 gibi oldukça farklı bir skorla kazanan Ömer Halis Demir Spor Kulübü 1-0 öne geçti.

Karşılaşmanın 2.setinde de rakibine üstünlük kuran kırmızı-siyahlı ekip 25-13, son setide 25-14 kazanarak maçtan rahat bir oyunla 3-0’lık skorla galip ayrılıp 4’te 4 yaparak 11 puanla İlgimspor’la birlikte zirvede yer aldı.

Yoncagül,  başarışlarına  devam ediyor Yoncagül, başarışlarına devam ediyor

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)