Enes Mehmet Polat yönetim kurulu ve üyelerinin de desteğini alarak iki yıllığına başkan seçildi…

 

Müstakil İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kırşehir Şubesi 1. Olağan Genel Kurulunu yapıldı ve Enes Mehmet Polat Başkan seçildi.

Grand Terme Otel’de gerçekleştirilen, Başkan ve Yönetim Kurulu üye seçimlerinin yapıldığı toplantıya; MÜSİAD Kırşehir Yönetim Kurulu Üyeleri, MÜSİAD Yurt İçi Teşkilat Başkan Yardımcısı Oktay Dalkıran ve 4. Bölge Başkanı Ahmet Gürel de katılım sağladı.

MÜSİAD Kırşehir Şubesinin kurucu başkanı Ömer Ali Öz’den boşalan koltuğa MÜSİAD Genel Merkez’in takdirleriyle Enes Mehmet Polat getirilmişti. Teamüller gereği Başkanlık koltuğunu devraldıktan sonra yapılması beklenen genel kurul da bugün gerçekleşti. Yapılan seçim sonrasında Enes Mehmet Polat yönetim kurulu üyelerinin de desteğini alarak iki yıllığına MÜSİAD Kırşehir Şubesinin Başkanlığına seçildi. Hemen akabinde ise Başkan Polat, görevi devralmasıyla birlikte beraber çalışacağı A takımını da belirlemiş oldu.

Gerçekleşen seçim sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Polat, hizmetlerinden ötürü Kurucu Başkan Ömer Ali Öz’e ve toplantıya katılanlara teşekkürlerini iletti ve şunları kaydetti:

“MÜSİAD Kurulduğu günden bu yana helal kazancın, emeğin ve alın terinin kıymetini bilen bir teşkilat olmuştur. Bu hususta kurulduğu gün 12 üyesi olan bu teşkilat, bugün yaklaşık 13 binden fazla üyeye sahip. Teşkilatımızın bu denli rağbet görmesinin sebebi ise niyetlerimizin hayır olmasından kaynaklıdır. Çünkü bizler inanıyoruz ki Niyet hayır, akıbet hayır. Bugünkü toplantımızın da ana teması sizlerin de bildiği üzere seçim gündemiydi. Bu doğrultuda şahsıma olan inançlarından ötürü hem Genel Merkezimize hem de Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni seçilen yönetim kurulu üyelerimize ise başarılar diliyorum.”

TOKİ'den iş yeri ve konut alanlar peşin ödemede yüzde 25 indirimden yararlanacak TOKİ'den iş yeri ve konut alanlar peşin ödemede yüzde 25 indirimden yararlanacak

Genel Kurul neticesinde Başkan Enes Mehmet Polat liderliğinde şekillenen yeni yönetim kurulu üyeleri, denetleme ve MÜSİAD ticaret ofisi asil ve yedek üye listesi ise şu şekilde açıklandı:

Yönetim Kurulu asıl üyeleri şu isimlerden oluştu:

1-Enes Mehmet POLAT (Başkan), Sadettin Özköroğlu, Yusuf Atasoy, Ozan Hikmet Yılmaz, Sami Çelik, Turan Köysüren, Ali Rıza Aslan, Soner Arısoy, Musa Çelik, Mustafa Sağlam.

Yönetim Kurulu Yedek üyeleri ise şöyle:

Yusuf Yağmur, Yakup Soylu, Ömer Özgür Öndeş, Kerem Ali Hıra, Çağlar Yavuz, Soner Gökbayrak, Tugay Burak Ersoy, Hakan Göktürk, Burhan Soylu, Yavuz Selim Demir.

Denetleme Kurulu Asil üyeliklerine Bekir Bezirganoğlu, Türker Doğan ve Murat Yüksel seçilirken, Mehmet Ali Sarı, Ayhan Kaya, Ercan Siperoğlu de Denetleme Kurulu yedek üyesi oldular.

MÜSİAD Ticaret Ofisi (MTO) yönetimi de belli oldu. Ozan Hikmet Yılmaz Kırşehir Başkanı olurken, Oğuz Kaan Öz,  Abdurrahman Başak, Gökhan Dulkadiroğlu, Cüneyt Ayhan ve İbrahim Kaan Bahadır da Yönetim Kurulu Üyesi oldular. (HABER MERKEZİ)