Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kırşehir Şubesi, 10 Kasım Cuma günü Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan ve MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı’nın katılımlarıyla, MÜSİAD Kırşehir Şubesi'nin yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.

6 kişinin öldüğü tur otobüsü kazasına ilişkin yargılama sürüyor 6 kişinin öldüğü tur otobüsü kazasına ilişkin yargılama sürüyor

Açılış programına katılan ve tebrik mesajları iletenlere teşekkür etmek amacıyla MÜSİAD Kırşehir Başkanı Enes Mehmet Polat tarafından teşekkür mesajı yayımlandı.

MÜSİAD Kırşehir Başkanı Enes Mehmet Polat, yayımladığı teşekkür mesajında şunları ifade etti:

“MÜSİAD Kırşehir olarak, iş dünyasına ve ticaret hayatına katkı sağlamak amacıyla faaliyet gösteren derneğimizin yeni hizmet binasının açılışını yoğun bir katılımla 10 Kasım Cuma günü gerçekleştirdik. Yeni hizmet binamızın açılışı, sadece fiziksel bir mekânın değil, aynı zamanda iş dünyamızın daha büyük hedeflere yürüyüşünün bir başlangıcıdır. Genel Merkezimizin misyon ve vizyonu doğrultusunda, iş dünyamızı güçlendirmek ve üyelerimizle birlikte önemli projelere imza atmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle; bu özel günde açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran başta Ticaret Bakan Yardımcımız Mahmut Gürcan ve MÜSİAD Genel Başkanımız Mahmut Asmalı olmak üzere Kırşehir Valimiz Hüdayar Mete Buhara’ya, il protokolümüze, siyasi parti temsilcilerimize, sivil toplum kuruluşu temsilcilerimize, iş dünyamızın kıymetli temsilcilerine, dernek üyelerimize, basın mensuplarımıza ve kıymetli vatandaşlarımıza teşekkür ederim.”

Ayrıca, yayımlanan mesajda diğer davetliler arasında yer alan ve telgraf göndererek desteklerini ileten Ticaret Bakanı Ömer Bolat’a, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’a, Erbakan Vakfı İstanbul İl Başkanı Numan Balcı’ya minnettarlık ifade edildi. (HABER MERKEZİ)