Engelli Kardeşlerimizden  Engelsiz Program Engelli Kardeşlerimizden Engelsiz Program

MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, partilerinden Belediye Başkan adayı olmak isteyenlerin başvurularını Genel Merkez’e yapmaları gerektiğini açıkladı.

MHP’de seçim takviminin başladığını, belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurularının 13 Kasım Pazartesi gününden itibaren alınmaya başlandığını belirten İl Başkanı Arif Kılıç, Belediye başkan aday adaylarının 15 Aralık Cuma gününe kadar bizzat genel merkeze yapabileceğini açıkladı.

Belediye meclisi ile il genel meclisi üyeliği aday adaylığı için de il ve ilçe teşkilatına başvuru yapılabileceğini belirten Başkan Arif Kılıç, “31 Mart‘ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için belediye Başkan aday adaylarımız, il genel meclis üyelerimiz, belediye meclis üyelerimizin başvuruları başlamıştır. Belediye Başkan aday adaylarımız genel merkezimizde mahalli idarelerden Sorumlu genel başkan yardımcımız Sadır Durmaz beye,  il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ise il başkanlığımıza, İlçe başkanlıklarımıza müracaat edebilirler. Bu süreçte aday adayı olan milliyetçi hareket partisine katkı sağlamak için ben de katkı sağlamak istiyorum diyen değerli dava arkadaşlarıma, aziz Kırşehirli hemşerilerimize  şahsım ve teşkilatlarım adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. (HABER: AYHAN CEYLAN)