MÜSİAD Kırşehir Şubesinin yeni hizmet merkezinin açılışına katılmak üzere İlimize gelen Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Mahmut Asmalı, beraberindeki yönetici ve iş adamları ile birlikte Vali H. Mete Buhara’yı ziyaret etti.

Ticaret Borsası eski başkanlarından Ali Arslan kazada can verdi Ticaret Borsası eski başkanlarından Ali Arslan kazada can verdi

Valin H. Mete Buhara, “Değerli MÜSİAD Genel Başkanımıza ziyaretleri ve ilimizin yatırım potansiyeline ilişkin değerlendirmeleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Genel Başkan ise, “Kırşehir programımız kapsamında Kırşehir Valimiz Sayın Hüdayar Mete Buhara'yı ziyaret ederek, bölgedeki çalışmalarımıza ilişkin fikir alışverişinde bulunduk. Misafirperverlikleri için Sayın Valimize teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Valilik ziyaretinin ardından, Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Mahmut Gürcan’ın da katılımıyla düzenlenen MÜSİAD Kırşehir Şubesinin yeni hizmet merkezinin açılışına geçildi ve binada incelemelerde bulunuldu. (HABER MERKEZİ)