Murat Türesin kimdir? Murat Türesi nereli ve kaç yaşındadır? sorularının cevabı merak ediliyor. Murat Türesin kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Murat Türesin kimdir? Murat Türesin kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Murat Türesin, biyografisini haberimizde derledik... Murat Türesin hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Peki, Erdoğan Kartal kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? İşte detaylar...

Bilgehan Baykal kimdir? Deniz Çakır'ın eşi Bilgehan Baykal kimdir? Bilgehan Baykal nereli ve kaç yaşında? Bilgehan Baykal kimdir? Deniz Çakır'ın eşi Bilgehan Baykal kimdir? Bilgehan Baykal nereli ve kaç yaşında?

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Kırşehir Emniyet Müdürü Murat Türesin Rize Emniyet Müdürlüğü’ne, Polis Başmüfettişi Erdoğan Kartal ise Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’ne atandı.

Cumhurbaşkanı kararnamesiyle 52 ilin emniyet müdürü değişti. Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü’ne Erdoğan Kartal atandı. Peki Rize’ye atanan Murat Türesin kimdir? Erdoğan Kartal nereli ve kaç yaşında?

RİZE’YE ATANAN MURAT TÜRESİN KİMDİR?

1973 yılında Kırıkkale ilinde doğmuştur. Polis Akademisinden 1995 yılında mezun olup; Ankara, Bingöl, Artvin illerinde görev yapmıştır. Emniyet Genel Müdürlüğü İkmal ve Bakım Daire Başkanlığında başkan yardımcısı olarak görevini yürütürken 19.09.2019 tarih ve 2019/320 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kırşehir İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır. 25.09.2019 tarihinde gelerek göreve başlamıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. (HABER: FAHRETTİN TOKER)