Erdoğan Kartal kimdir? Erdoğan Kartal nereli ve kaç yaşındadır? sorularının cevabı merak ediliyor. Erdoğan Kartal kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Erdoğan Kartal kimdir? Erdoğan Kartal kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Erdoğan Kartal, biyografisini haberimizde derledik... Erdoğan Kartal hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Peki, Erdoğan Kartal kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? İşte detaylar...

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Kırşehir Emniyet Müdürü Murat Türesin Rize Emniyet Müdürlüğü’ne, Polis Başmüfettişi Erdoğan Kartal ise Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’ne atandı.

Ahi Evran kimdir? Ahi Evran nereli ve türbesi nerede? Ahilik nedir? Ahi Evran kimdir? Ahi Evran nereli ve türbesi nerede? Ahilik nedir?

Cumhurbaşkanı kararnamesiyle 52 ilin emniyet müdürü değişti. Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü’ne Erdoğan Kartal atandı. Peki Kırşehir’e atanan Erdoğan Kartal kimdir? Erdoğan Kartal nereli ve kaç yaşında?

KIRŞEHİR’E ATANAN ERDOĞAN KARTAL KİMDİR?

Erdoğan Kartal, Türk polis teşkilatında uzun yıllar boyunca görev yapmış bir başmüfettiştir. Kendisi, organize suçlarla mücadele konusunda uzmanlaşmıştı ve bu alanda birçok başarılı operasyona imza atmıştı. Aynı zamanda, Türkiye'de yolsuzlukla mücadele konusunda da önemli çalışmalar yapmıştır.

25 Eylül 2019 tarihinde bu yana Kırşehir Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten ve aslen Kırıkkaleli olan Metin türesin, Rize Emniyet Müdürlüğü’ne atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameye göre, Kırşehir İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, Rize İl Emniyet Müdürü olarak atanırken Türesin'den boşalan koltuğa Polis Başmüfettişi Erdoğan Kartal, Kırşehir'in yeni İl Emniyet Müdürü oldu.

Emniyet Müdürü Metin Türesin’in önümüzdeki günlerde Kırşehir’de ilişiğini keserek yeni atandığı Rize Emniyet müdürlüğü görevine başlaması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla emniyet müdürleri atama kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Aralarında Ankara ve İzmir'in de bulunduğu 52 ilin emniyet müdürü değişti. (HABER: FAHRETTİN TOKER)