Muhammet Yakut kimdir? Muhammet Yakut nereli? Muhammet Yakut kaç yaşında? gibi sorular sosyal medyada sıkça sorgulanmaya devam ediyor.

Peki suç örgütü olarak tanımlanan Muhammet Yakut kimdir? Muhammet Yakut nereli? Muhammet Yakut kaç yaşında? gibi soruların cevabını sizler için derledik...

Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan Muhammet Yakut kimdir? Muhammet Yakut nereli? Muhammet Yakut kaç yaşında? gibi sorularla sıkça aramalarda yer aldı.

MUHAMMET YAKUT KİMDİR?

Sosyal medya ortamlarında Deliler Delisi lakabıyla bilinen Muhammed Yakut, 1972 yılında Diyarbakır'da doğmuştur. Babası Hacı Hasan Yakut'dur. Muhammed Yakut, Ankara'da bir yağ fabrikasının sahibidir.

Semicenk kimdir? Semicenk nereli ve kaç yaşında? Semicenk nasıl ünlü oldu? Semicenk kimdir? Semicenk nereli ve kaç yaşında? Semicenk nasıl ünlü oldu?

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında soruşturma başlatılan Muhammed Yakut'la ilgili kırmızı bülten kararı çıkarılmıştı.

Hakkında kırmızı bülten bulunan Muhammed Yakut, İspanya'da yakalandı. Yakut için savcılığın iade talebinde bulunacağı öğrenildi. (HABER MERKEZİ)