Sosyal medyada sıkça aranan ve televizyon dizileri arasında çok fazla reytinge sahip olan Yalı Çapkını yeni sezon fragmanı! Yalı Çapkını ne zaman? Yalı Çapkını Cemre Gümeli kimdir? sorgulanmaya devam ediyor.

İlber Ortaylı kimdir? İlber Ortaylı nereli ve kaç yaşında? İlber Ortaylı kimdir? İlber Ortaylı nereli ve kaç yaşında?

Peki yeni sezona başlayacağı öğrenilen Yalı Çapkını yeni sezon fragmanı! Yalı Çapkını ne zaman? Yalı Çapkını Cemre Gümeli kimdir? sorularının cevabını sizler için derledik.

YALI ÇAPKINI NE ZAMAN?

Yalı Çapkını, OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 23 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Burcu Alptekin'in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Barış Günger'in kaleme aldığı dram ve romantik türdeki Türk televizyon dizisidir.  Milyonların merakla beklediği Yalı Çapkını dizisi 15 Eylül Cuma günü yeni sezona başlayacak. 

CEMRE GÜMELİ KİMDİR?

Son olarak Yüz Yıllık Mucize dizisinde rol alan güzel oyuncu Cemre Gümeli, Yalı Çapkını dizisinin kadrosuna dahil oldu. Güneli'nin oynayacağı rol ise henüz bilinmiyor.

Başrollerini Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'mnun oynadığı Yalı Çapkını dizisi yeni sezona genişleyen kadrosuyla devam ediyor. Binnur Kaya ve Taro Emir Tekin'in kadroya dahil olduğu diziye son olarak Cemre Gümeli de katıldı. (HABER MERKEZİ)