U17 Ligi’nde 4’üncü hafta maçları sona erdi…

 

Mucurgücü ve Kırşehirspor

zirvede yer alıyor

SÜPER LİG HAYALLERİMİZ  BAŞKA BİR BAHARA KALDI... SÜPER LİG HAYALLERİMİZ BAŞKA BİR BAHARA KALDI...

5 TAKIMIN çift devreli Lig usulüne göre mücadele edildiği U17 Gençler Ligi’nde mücadeleye 4’üncü haftada oynanan birbirinden zorlu 2 karşılaşmayla devam edildi. Kırşehirspor ile Mucurgücüspor haftayı kayıpsız geçerek zirvede tek başlarına yer aldılar.

U17 Gençler Ligi’nde 4’üncü hafta maçları tamamladı. Ligin 4’üncü haftasında oynanan 2 maçta fileler 7 kez ağlarla buluştu.

Ligin 4’üncü haftasının açılış maçında Kırşehirspor ile Minik Kramponlar karşılaştı. Mücadeleyi Kırşehirspor son dakika golü sonrasında sahadan 2-1’lik skorla galip ayrılarak puanını 9’a çıkarıp haftayı 2’nci sırada tamamladı.

U17 Ligi’nin 4’üncü haftasının kapanış maçında şampiyonluk mücadelesi veren Mucurgücüspor ile 40 Şehirgücüspor karşı karşıya geldi. Mücadelenin başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Mucurgücüspor sahadan 4-0’lık farklı bir skorla galip ayrılarak puanını 9’a çıkarıp averajla haftayı lider olarak tamamladı. Ligin 4’üncü haftasında Atakspor maç yapmadan bay olarak geçirdi.

U17 Gençler Ligi’nde 4’üncü hafta maçlarının sona ermesinin ardından gözler 5’inci haftada oynanacak olan maçlara çevrildi.

Ligin 5’inci haftasının açılış maçında Pazar günü saat 14.00’da Mucurgücüspor ile Kırşehirspor, saat 16.30’da ise Atakspor, 40 Şehirgücüspor karşı karşıya gelecek. Maçlar Bağbaşı tesislerinde bulunan sentetik sahasında oynanacak. Ligin 5’inci haftasını Minik Kramponlar maç yapmadan bay olarak geçirecek.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)