Kırmızı-yeşilli ekip U18 Ligi’nde şampiyonluğa koşuyor…

Mucurgücü, Atakspor

engelini kolay geçti: 7-1

SAHA: İlçe Stadyumu (Mucur)

HAKEMLER: Osman Köksaldı**, Mustafa Tüter**, Resul Abdiş**

GÖZLEMCİ: Rıfat Beyazıt

MUCURGÜCÜSPOR (U18): Dursun Akpınar**, Muharrem Efe Dağıstan**, Furkan Bulut**, Mehmet Gürses**, Turgay Sami Karakaya**, Mete Yıldırım**, Yunus Emre Yılmaz**, Halil İbrahim Sezer**, Tuncay Kızıldağ**, Polat Demir**, Salih Öcal**, Muhammed Efe Karakuş*, Dursun Arda Akpınar*, Ahmet Kaan Bayındır*, Halim Cebeci*, Berat Koçyiğit*

ANTRENÖR: Serkan Kartal

ATAKSPOR: Batuhan Dursun**, İbrahim Hayta**, Abdulsamet Yıldırım**, Yasin Emre Akkuş**, Muhammed Hasan Demirbaş**, Osman Baydemir**, Mürsel**, Ömer Erol**, Oğuzhan Ay**, Mustafa Karahan**, Necmettin Tahılar**, Mehmet Eyüp*, Talat Uyar*, Necdet Ulu*, Oğuz Kaan Aksoy*, İbrahim Celal Mert*

ANTRENÖR: Hikmet Demir

GOLLER: Dk.16,58p,77 Polat Demir, Dk.22,54 Mehmet Gürses, Dk.67 Tuncay Kızıldağ, Dk.71 Halim Cebeci (Mucurgücüspor), Dk.72 Talat Uyar (Atakspor)

U18 GENÇLER Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Mucurgücüspor, Ligin 7’nci haftasında kendi sahasında Atakspor’la karşı karşıya geldi. Kırmızı-yeşilli ekip karşılaşmadan 7-1’lik galibiyetle ayrılarak ligdeki 5’inci galibiyetini alarak şampiyonluk yolunda önemli bir galibiyet daha hanesine yazdırdı.

Ligin 7’nci haftasında Mucurgücüspor sahasında Atakspor’u konuk etti. Cuma günü Mucur İlçe Stadyumunda oynanan ve Osman Köksaldı, Mustafa Tüter, Resul Abdiş hakem triyosunun yönettiği maça etkili başlayan ev sahibi ekip Mucurgücüspor, 16’ncı dakikada Polat Demir’in golüyle 1-0 öne geçerken, 22’nci dakikada ise Mehmet Gürses’in ayağından bulduğu golle skoru 2-0 yaptı.

Karşılaşmanın ilk 45 dakikasını Mucurgücüspor 2-0 önde tamamladı.

Mücadelenin 2’nci yarısında da etkili futbolunu sürdüren Mucurgücüspor, 54’üncü dakikada Mehmet Gürses ile skoru 3-0, 58’inci dakikada Penaltıdan Polat Demir ile 4-0, 67’nci dakikada ise Tuncay Kızıldağ’ın golüyle skoru 5-0 yaptı.

Atakspor, 72’nci dakikada Talat Uyar’ın golüyle skoru 5-1 yapıp farkı 4’e indirsede 78’inci dakikada Polat Demir, 81’inci dakikada ise Halim Cebeci’nin golüyle durumu 7-1 yaptı.Karşılaşmanın ilerleyen dakikalarında başka gol olmadı ve Mucurgücüspor, kendi sahasında konuk ettiği Atakspor’u 7-1 gibi farklı bir skorla mağlup etti ve şampiyonluk iddiasını devam ettirdi.

ANTRENÖR EĞİTİM PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR ANTRENÖR EĞİTİM PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR

U18 Gençler Ligi’nde mücadeleye 8’inci haftada oynanacak olan yine tek karşılaşmayla devam edilecek.

Atakspor, ligden çekilen Çiçekdağı Belediyespor maçı 3-0 hükmen galibiyetle kapatırken, 8’inci haftanın tek karşılaşmasında ise Çarşamba günü Bağbaşı Sentetik sahasında saat 16.30’da Mucurgücüspor ile 40 Şehirgücüspor karşı karşıya gelecek. (HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü