Çiçekdağı İlçe Stadı artık bakım istiyor...

 

SOYUNMA ODALARI

VE DUŞA KABİN YOK!

Minikler, farklı kazandı: 9-0 Minikler, farklı kazandı: 9-0

KIRŞEHİR'İMİZİN güzide ilçelerinden olan Çiçekdağı'na yapılan ve son yıllarda doğru dürüst bakım ve onarımı yapılmayan İlçe Stadyumu maalesef kaderine terk edilmiş durumda...

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadele eden Çiçekdağı Belediyespor takımına da ev sahipliği yapan İlçe Stadyumunda yedek kulübeleri kırık, soyunma odaları yok, maçtan sonra duş alınacak kabinler yok. Hal böyle olunca deplasmana gelen takımlar çok büyük sıkıntı yaşıyor.

Yetkililerin bir an önce Çiçekdağı İlçe Stadyumuna gerekli bakımları yapıp güzel bir soyunma odaları yapmaları gerektiğini belirten spor camiası, “Çiçekdağı stadı artık gençlere yakışmıyor. Gençlerimiz her şeyin en iyisine, en güzeline layıktır. Bir yandan gençlerimizi spora teşvik etmeye çalışıyoruz, bir yandan onlara hak ettikleri değeri vermiyoruz. Böyle şey olur mu? Statta mutlaka gerekli yenilikler yapılmalıdır. En önemlisi soyunma odalarında gerekli yenilikler yapılmalı, duş alanları konmalı. Çocuklar burada terliyor, ama maçtan sonra terleriyle giyinip evlerine gidiyorlar. Tabi bu nedenle bir çok gencimiz soğuk havayla birlikte hasta oluyorlar. Umarız Kırşehir il yöneticileri ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri Çiçekdağı Futbol sahasında, ve soyunma odalarında duş kabinleri yaparak gençlerin yaşadıkları bu sorunları ortadan kaldırırlar” ifadelerini kullandılar. 

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)