Kırşehir Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini 27 yıl yaptıktan sonra geçtiğimiz yıl 18 Ağustos tarihinde emekliye ayrılan Osman Demir, AK Parti’den Mucur Belediye Başkanlığı’na aday gösterilmesinin ardından seçim çalışmalarına başladı.

Sahaya inerek Mucur’daki resmi kurumları ve esnafları tek tek ziyaret eden Ak Parti Mucur Belediye Başkan adayı Osman Demir’e seçmenlerin yoğun ilgi göstermesi dikkat çekiyor.

Kamanlılar iftarda buluştu Kamanlılar iftarda buluştu

37 yıllık devlet memuriyetinde bütün Kırşehir halkına elinden gelen her türlü hizmeti yaptığını ve sorunlarına gücü oranında katkı sunduğunu belirten Osman Demir, Mucurluların desteği ile belediye başkanı seçilmesi halinde ilçeye en güzel hizmetleri getirmek için elinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.

         Mucur halkıyla her fırsatta bir araya gelen Osman Demir, “Ben siyaseti daha önceki yıllarda düşünmüştüm, ama o zaman nasip olmamıştı. Ancak Mucurlu hemşehrilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda AK Parti’den Mucur Belediye Başkanlığı’na aday oldum. Mucur’un sorunlarını görüyorum. Bürokrasiden gelen bir kişi olarak bu sorunların nasıl çözümleneceğini de çok iyi biliyorum. İnşallah Mucurlu hemşehrilerim 31 Mart seçimlerinde bana bu görev ve sorumluluğunu verirlerse inşallah en kısa sürede Mucurumuzu her konuda Kırşehir’in en iyi ve en yaşanılır bir ilçesi haline getireceğim” ifadelerini kullandı.  (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)