Kırmızı-yeşilliler, üstün oynadığı maçta Kırkent FK'yı 7-0 geçerek üst üste 2.galibiyetini aldı…

Mucur, ‘Gücü’nü 7 golle gösterdi: 7-0

SAHA: Bağbaşı Sentetik (Kırşehir)

HAKEMLER: Abdurrahman Atabatay**, Beytullah Karaca**, İbrahim Durak**

GÖZLEMCİ: Halil Koyuncu

KIRKENT FK (U18):Efekan Bayraktar**, Abdulsamet Yıldırım**, Yasin Emre Akkuş**, Hasan Demirbaş**, Umut Özeken**, Ömer Erol**, Fırat Karaman**, MuhammerKalakenger**, Serhat Işık Aydın**, Resul Sait Altun**

ANTRENÖR: Hikmet Demir

YÖNETİCİ: Ömer Durdu

MUCURGÜCÜSPOR (U18): Dursun Akpınar**, Turgay Sami Karakaya**, Polat Demir**, Yunus Emre Yılmaz**, Hanifi Genç**, Metehan Yıldırım**, Tuncay Kızıldağ**, Salih Öcal**, Halim Cebeci**, Furkan Bulut**, Arda Akpınar**, Muharrem Efe Dağıstan**, Muhammed Efe Karakuş**, Mustafa*, Yasin Gül

ANTRENÖR: Serkan Kartal

Ayyıldızspor, set vermedi: 3-0 Ayyıldızspor, set vermedi: 3-0

YÖNETİCİ: Hasan Dağtekin

GOLLER: Dk.9,68 Halim Cebeci, Dk.13 Yunus Emre Yılmaz, Dk.17 Arda Akpınar, Dk.29 Ahmet Torun, Dk.56 Muhammed Karakuş, Dk.73 Salih Öcal (Mucurgücüspor)

4 TAKIMIN çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U18 Gençler Ligi’nin 4.haftasının açılış maçında zirve mücadelesi veren Mucurgücüspor ile alt sıralarda yer alan Kırkent FK karşı karşıya geldi. Maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Mucurgücüspor karşılaşmadan 7-0 galip ayrıldı.

Geçtiğimiz hafta deplasmanda lider Kaman Cevizspor’u 4-3 mağlup ederek bu sezon ilk galibiyetini alan Mucurgücüspor, 4.haftanın açılış maçında Cumartesi günü deplasmanda Kırkent FK ile karşılaştı.

Bağbaşı Tesislerinde bulunan Sentetik Sahasında oynanan ve Abdurrahman Atabatay, Beytullah Karaca, İbrahim Durak hakem triyosunun birlikte yönettiği maça etkili başlayan Mucurgücüspor, 9.dakikada golcüsü Halim Cebeci’nin golüyle 1-0 öne geçti.

Erken bulduğu golle ataklarına devam eden Mucurgücüspor, 13.dakikada Yunus Emre, 17.dakikada Arda Albayrak, 29.dakikada ise Ahmet Torun’un golleriyle karşılaşmanın ilk 45 dakikalık bölümünü 4-0 önde tamamladı.

Mücadelenin 2.yarısında da etkili bir oyun sergileyen Mucurgücüspor, oyuna sonradan giren Muhammed Karakuş’un 56.dakikada kaydettiği golle skoru 5-0 yaptı.

Oyunda ve skorda üstünlüğünü tamamen eline geçiren Mucurgücüspor, 68.dakikada Halim Cebeci’nin golüyle skoru 6-0, 73.dakikada ise Salih Öcal’ın golüyle de skoru 7-0’a getirdi.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Mucurgücüspor, rakibi KırkentFK’yı rahat bir oyunla 7-0 mağlup ederek Kaman Cevizspor galibiyetinin ardından ligdeki 2.galibiyetini alarak zirve yarışında bende varım dedi.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)