Kırmızı-siyahlı ekip Atakspor’u 6 golle geçerek 6’da 6 yaptı…

Minik Kramponlar hata yapmadı: 6-1

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Murat Yağlı**

ATAKSPOR (U11): Kerem Çiftçi**, Ahmet Efe Yıldız**, Mehmet Alperen Yılmaz**, Eymen Durdu**, Ali Efe, Kemal Toprak**, Ahmet Yabaneri**, Faruk Emir Arslan**

ANTRENÖR: Hikmet Demir

YÖNETİCİ: Ömer Durdu

MİNİK KRAMPONLAR (U11): Kerem Efe Lafçı**, Mustafa Yoldaş**, Kerem Salman**, Mustafa Alparslan**, Musa Gözükara**, Ahmet Kerem**, Tuna Çolak**, Ege Demir**, Fazıl Ahmet Arslan**, Yusuf Kaan Demirci**, Abdurrahman Şimşek**, Kuzey Yoldaş**, Kerem Kartal**, Göktan Çelik**, Berkay Miraç**, Emirhan Arısoy**

Kırşehirspor’da belirsizlik sürüyor Kırşehirspor’da belirsizlik sürüyor

ANTENÖR: Mustafa Koçak

GOLLER: Dk.3 Tuna Çolak, Dk.9,11 Fazıl Arslan, Dk.27,49 Ahmet Kerem, Dk.33 Mehmet Akif Kulaksız (Minik Kramponlar), Dk.37 Ahmet Yabaneri (Atakspor)

U11 GENÇLER Ligi’nin 6.haftasının 2.karşılaşmasında ligde yoluna kayıpsız devam ederek şampiyonluk mücadelesi veren Minik Kramponlar ile ligde henüz galibiyeti bulunmayan Atakspor karşı karşıya geldi.

Maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Minik Kramponlar sahadan 6-1’lik skorla galip ayrıldı ve 6’da 6 yaparak yoluna emin adımlarla devam etti.

Salı günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Murat Yağlı’nın tek hakem olarak görev yaptığı maçın ilk yarısını Minik Kramponlar Tuna ve Fazıl (2) golleriyle 3-0 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2.yarısında da etkili futbolunu ve gollerini sürdüren Minik Kramponlar, Ahmet Kerem (2), Mehmet Akif Kulaksız ile sonuca giderek maçı 6-1 kazandı. Atakspor’un tek golünü Ahmet Yabaneri kaydetti.

Bu sonucun ardından Minik Kramponlar 6’da yaparak 18 puanla zirvede yer aldı.

Muhabir: Fahrettin Toker