TFF, 2.ve 3.Lig’deki kulüpler için bir araya geldi TFF, 2.ve 3.Lig’deki kulüpler için bir araya geldi

YAZIN birlikte Kırşehir’de faaliyetini sürdüren İhtisas, Voleybol kursuna ağırlık verdi.

Açıldığı günden buyana Kırşehirli öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği İhtisas Voleybol kursunda geleceğin voleybolcuları yetişiyor.

Çocukların ve gençlerin yaz tatillerini verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla açılan voleybol kursu eğitimlerine devam ediyor.

Kırşehir İhtisas bünyesinde çocukların yoğun ilgi gösterdiği Voleybol kursunda her yaş kategorisi için antrenman programları uygulanıyor.

Voleybol oynamak isteyen minik sporcular, temel voleybolda kademe kademe ilerleyerek maç sistemleri, smaç, manşet, pas atma gibi voleybolun tekniklerini profesyonel hocalar tarafından öğreniyor. Öğrenciler bu eğitimlerde geleceğin yıldızları arasına katılmak için ter döküyor.

Sen de Kırşehir İhtisas’a katılmak istiyorsan, 90 543 440 24 35 telefondan Yusuf Uludağ’ı arayabilirsiniz!

KAYITLAR DEVAM EDİYOR...

ADRES: Ahievran, 708.Sk. No:1, 40100 Kırşehir Sırrı Kardeş Ortaokulu Spor Salonu

Kırşehir İhtisas’ın Spor Müdürü Yusuf Uludağ, gazetemize yaptığı açıklamada, “Yaklaşık 2 ay önce açtığımız voleybol kursu her geçen gün büyük ilgi görmeye devam ediyor. Burada ilk amacımız çocuklara spor yapıp onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak daha sonrada onların voleybolu sevmesine vesile olmak. İlk başlarda kursumuza katılan öğrenciler top tekniği öğretip ardında da içlerinde yetenekli sporcuları lisanlayıp kulübümüzün bünyesine kazandırmak. Şimdilik iyi yoldayız. Velilerimiz de bizlere destek vererek yanımızda oluyorlar. Onların desteği ile çok daha güzel işlerin altına imza atacağız” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Fahrettin Toker