Kırşehir Tarım’dan Üreticilere Yangın Uyarısı Kırşehir Tarım’dan Üreticilere Yangın Uyarısı

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Osman Barış Solmaz**

MİNİK KRAMPONLAR (U11): Kerem Efe Lafçı**, Mustafa Yoldaş**, Kerem Salman**, Mustafa Alparslan**, Musa Gözükara**, Ahmet Kerem**, Tuna Çolak**, Ege Demir**, Fazıl Ahmet Arslan**, Yusuf Kaan Demirci**, Abdurrahman Şimşek**, Kuzey Yoldaş**, Kerem Kartal**, Gökhan Çelik**, Berkay Miraç**, Emirhan Arısoy**, Eyyüp Mert**, Mehmet Akif Kulaksız**

ANTENÖR: Mustafa Koçak

ÖMER HALİ DEMİR SPOR KULÜBÜ (U11): Talha Bayram**, Emirhan Salar**, Utku Eymen Doğan**, Rahmi İzgüden**, Kuzey Deve**, Salih Bera Koçak**, Yusuf Eymen Demir**, Esat Duran**, Mustafa Öztemir**, Yusuf Yiğit Karakoç**, Ahmet Musab Koç**, Muhammed Said Önal**, Kerem Turan**

YÖNETİCİ: Sami Turan

KAÇAN PENALTI: Dk.33Ahmet Musab Koç (Ömer Halis Demir SK)

GOLLER: Dk.16,27 Ahmet Kerem Eryılmaz, Dk.29 Gökhan Çelik, Dk.41 Eyyüp Mert, Dk.44,48 Mehmet Akif Kulaksız (Minik Kramponlar)

 

U11 GENÇLER Ligi’nin 3.haftasının kapanış maçında şampiyonluk mücadelesi veren Minik Kramponlar ile ligin güçlü ekiplerinden Ömer Halis Demir Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli ve sağanak yağış altında oynanan maçı Minik Kramponlar 6-0 gibi farklı bir skorla kazanarak 3’te 3 yapıp yoluna kayıpsız devam etti.

Cuma günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Osman Barış Solmaz’ın yönettiği maça etkili başlayan Minik Kramponlar 16.dakikada Ahmet Kerem’in kaydettiği golle 1-0 öne geçerken, soyunma odasına da önde girdi.

Karşılaşmanın 2.yarısında ilk yarıya oranla daha atak bir oyun sergileyen Minik Kramponlar, 27.dakikada Ahmet Kerem’in golüyle skoru 2-0 yaparken, 29.dakikada ise Gökhan Çelik ile farkı 3’e çıkardı.

Maçın 33.dakikasında Ömer Halis Demir Spor Kulübü’nden Musab penaltı atışından yararlanamazken, 41.dakikada sahneye çıkan Eyyüp Mert skoru 4-0’a getirdi.

Oyunda ve skorda üstünlüğünü tamamen eline alan Minik Kramponlar, 44 ve 48.dakikada oyuna sonradan giren Mehmet Akif Kulaksız’ın golleriyle maçtan 6-0’lık farklı bir skorla galip ayrılarak 3’te 3 yapıp 3 puanla zirve yer aldı.

Muhabir: FAHRETTİN TOKER