SAHA: Bağbaşı Sentetik (Kırşehir)

HAKEMLER: Orhan Mert Nuransoy**, Mustafa Sarısakal**, Utku Zeki Böğrekçi**

GÖZLEMCİ: Özgür Sağkal

MİNİK KRAMPONLAR (U17): Ahmet Ceylan**, Muammer Öncül**, Burak Polat**, Yusuf Ensar Eren**, Berathan Koçak**, Esat Zekeriya Çiftçi**, Yusuf Berat**, Ahmet Burak Başarmak**, Ahmet Can Durmuş**, Süleyman Ağırman**, Sabrican Yıldırım**, Talha Demirkıran**, Salih Akyüz**, Selçuk Enes*

ANTRENÖR: Hüseyin Güneş

40 ŞEHİRGÜCÜSPOR (U17): Ali Kürkçü**, Sabri Albayrak**, Mehmet Öztürk**, Mustafa Ömür Dağ**, Yasin Kaya**, Arda Durdu**, Eren Yiğit Şafaklı**, Çınar Kılıç**, Arda Recep Yılmaz**, Kadir Yiğit Karlı**, Ali Akbayır**, Mehmet Ediş*, Ege Deveci*, Muzaffer Koç*, Faruk Burak Dilek*, Ebubekir Mamık*

ANTRENÖR: Ömer Demiryol

YÖNETİCİ: Mustafa Yazıcı

GOLLER: Dk.21,62,72 Ahmet Başarmak, Dk.69,80 Berathan Koçak (Minik Kramponlar), Dk.27 Esat Çiftçi kk., Dk.33 Burak (40Şehirgücüspor)

U17 GENÇLER Ligi’nin 8’inci haftasının kapanış maçında zirvenin uzağında kalan iki ekip Minik Kramponlar ile 40Şehirgücüspor karşı karşıya geldi. Gol düellosuna sahne olan karşılaşmadan Minik Kramponlar 5-2’lik skorla galip ayrılarak sezonun 3’üncü galibiyetini elde etti.

Cumartesi günü Bağbaşı Tesislerinde bulunan Sentetik sahasında oynanan ve Orhan Mert Nuransoy, Mustafa Sarısakal, Utku Zeki Böğrekçi hakem triyosunun birlikte yönettiği maça etkili bir oyunla başlayan Minik Kramponlar, 21’inci dakikada Ahmet Başarmak’ın kaydettiği gol sonrası 1-0 öne geçti.

Hentbolda kadın hakem ve gözlemci sayısı artıyor Hentbolda kadın hakem ve gözlemci sayısı artıyor

40Şehirgücüspor, bu gole 27’nci dakikada Esat’ın kendi kalesine, 33’üncü dakikada ise Burak’ın golüyle yanıt vererek karşılaşmanın ilk devresini 2-1 önde tamamladı.

Mücadelenin 2’nci yarısında oyuna ağırlığını koyan ve rakip kalede daha fazla görülen taraf olan Minik Kramponlar, 62 ve 72’nci dakikalarda Ahmet Başarmak, 96 ve 80’inci dakikalarda ise sahneye kaptan Berathan çıkarak skoru 5-2’ye getirdi.

Maçta başka gol olmadı ve Minik Kramponlar, güçlü rakibi 40şehirgücüspor’u 5-2 mağlup ederek bu sezon ki 3’üncü galibiyetini elde etti.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü