5 TAKIMIN çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U17 Gençler Ligi’nde yarın sporseverleri tek karşılaşma bekliyor olacak. yarın ve çarşamba oynanacak olan 2 karşılaşmayla 9’uncu hafta maçlarının heyecanı yaşanacak.

U17 Gençler Ligi’nin 9’uncu haftasının açılış maçında ligde şampiyonluk mücadelesi veren Kırşehirspor ile son karşılaşmasında 40 Şehirgücüspor’u farklı geçerek ligdeki 3’üncü galibiyetini alan Minik Kramponlar karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 17.00’da Bağbaşı Tesislerinde bulunan Sentetik sahasında oynanacak.

Ligin 9’uncu haftasının kapanış maçında şampiyonluk mücadelesi veren bir diğer ekip olan Mucurgücüspor ile zirve hedefinin uzağında kalan 40 Şehirgücüspor karşılaşacak. Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak karşılaşma saat 17.00’da başlayacak. Ligin 9’uncu haftasında ise Atakspor maç yapmadan bay olarak geçirecek.

U13’TE 2 MAÇ VAR

5 takımla devam eden U13 Gençler Ligi’nde de hafta içi mesaisinde 2 karşılaşma oynanacak. Zirve yarışının üst düzeyde olduğu U13 Gençler Ligi’nde 2’nci yarının 6 hafta karşılaşmaları oynanacak.

Ligin 6’ncı haftasının açılış maçında Gençlikspor ile 40 Şehirgücüspor karşı karşıya gelecek. Mücadele Çarşamba günü saat 18.00’da 2 No’lu Sentetik sahasında oynanacak.

Hentbolda kadın hakem ve gözlemci sayısı artıyor Hentbolda kadın hakem ve gözlemci sayısı artıyor

Perşembe günü ise saat 18.00’da Atakspor ile Minik Kramponlar karşılaşacak. Maçlar 2 No’lu Sentetik sahasında oynanacak. Ligin 6’ncı haftasını ise Yabanlıspor maç yapmadan bay olarak geçirecek.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü