Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Yasin Gülşen 10 Kasım Atatürk'ü anma günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Gülşen mesajında şu ifadelere yer verdi:

         "Türk İstiklal Mücadelesinin Büyük Önderi, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 85. yıl dönümünde rahmetle ve saygıyla anıyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk, sadece milletimizin değil, bütün insanlığın hayranlığını ve takdirini kazanmış bir liderdir. Ülkenin içinde bulunduğu zor şartlara ve sahip olduğu sınırlı imkânlara rağmen, milletinden aldığı güç ile millet egemenliğine dayanan Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna liderlik etmiştir.

         “Mustafa Kemal Atatürk'ün gelecek nesillere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni, ecdadımızdan aldığımız güç ve ilhamla daha ileriye taşımak, daha güçlü, daha müreffeh bir ülke haline getirmek için mücadele ediyoruz.

Ticaret Borsası eski başkanlarından Ali Arslan kazada can verdi Ticaret Borsası eski başkanlarından Ali Arslan kazada can verdi

         “Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin Kurucusu, Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, kahraman silah arkadaşlarını, canlarıyla bu toprakları bize vatan yapan aziz Şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden Şanlı Gazilerimizi rahmetle anıyorum. Ruhları şad olsun." (HABER MERKEZİ)