“Kazanan Türkiye'dir, kazanan demokrasimizdir” “Kazanan Türkiye'dir, kazanan demokrasimizdir”

Pazar günü yapılan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde AK Parti’den Kırşehir milletvekili seçilen Necmettin Erkan, bir mesaj yayınlayarak tüm Kırşehir halkına teşekkür etti.

“Zaferimizi, 28 Mayıs günü taçlandıracağımıza inancım sonsuzdur” diyen Necmettin Erkan yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli hemşehrilerim, değerli Kırşehirliler, uzun bir maratonun ardından Kırşehir'imizi meclisimizde temsil edecek milletvekillerini belirlediniz. Her zaman olduğu gibi, milletimizin kararının başımızın üstünde yeri vardır. Bizleri bu göreve, sizleri temsil etme şerefine layık gördüğünüz için her birinize şükranlarımı sunuyorum. Gece gündüz bizimle çalışan kıymetli teşkilatımıza, il başkanımıza ve milletvekili adayımız kıymetli ağabeyim Osman Arslan'a da ayrıca teşekkür ediyorum. Hiç şüpheniz olmasın ki sizleri en iyi şekilde, güzel memleketimi en doğru şekilde temsil edeceğim.

“14 Mayıs seçimlerinin ardından 2. Tura kalan Sayın Cumhurbaşkanımız için de bir görevimiz daha bulunuyor. Her şeyden önce, ülkemizi Kandilin kollarına, Beyaz Sarayın emellerine teslim etmeyip, Recep Tayyip Erdoğan'ı yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkürü borç biliyorum. Kırşehir’le bir kez daha gururlandık. Zaferimizi, 28 Mayıs günü taçlandıracağımıza inancım sonsuzdur. Sefer bizden olsun, zafer Allah'tandır. Haydi Bismillah... “ (HABER: AYHAN CEYLAN)