MHP’NİN İL KONGRESİ YARIN

 

Mevcut İl Başkanı Arif Kılıç, kongreye tek aday olarak katılacak

 

Başkan Ekicioğlu, Kırşehir’in çöplüğe bürünmüş cadde ve sokaklarını güllüğe çeviriyor Başkan Ekicioğlu, Kırşehir’in çöplüğe bürünmüş cadde ve sokaklarını güllüğe çeviriyor

MHP Kırşehir İl Başkanlığının 14. Olağan genel kurulu yarın gerçekleştirilecek.

Mevcut İl Başkanı Arif Kılıç’ın tek aday olarak katılacağı genel kurul yarın

saat 14.00'te Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapılacak.

Toy havasında gerçekleştirecekleri il kongresine herkesi davet eden MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, “Malumunuz ilçe kongrelerimizi geçen ay yapmıştık. 9 Eylül’de de il kongremizi yapacağız. İl kongremizin ardından Büyük Kurultayımızı yaparak gelecek yıl yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalarımıza yoğunluk vereceğiz.  Bu arada partimize Belediye Başkanlığına aday olmak isteyen arkadaşlarımız yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladılar. İnşallah gelecek yapılacak seçimlerde üç hilal bayrağını belediyelerimize dikeceğiz ve MHP’nin hizmetlerini herkese göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Arif Kılıç, MHP’nin yarın saat 14.00'te Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirecek 14. Olağan İl Başkanlığı kongresine bütün Kırşehirli hemşehrilerini, aziz dava arkadaşlarını ve bu büyük davaya gönül vermiş bütün hanımefendileri, beyefendileri davet etti.

Bilindiği üzere MHP’nin ilçe kongreleri de geçtiğimiz ay yapılmış ve Merkez İlçe Başkanlığına Yasin Berktaş, Mucur İlçe Başkanlığı’na Ali Rıza Budak, Kaman İlçe Başkanlığı’na Kenan Elvan, Çiçekdağı İlçe Başkanlığı’na Hikmet Erdoğan, Akpınar İlçe Başkanlığı’na Sami Atalay, Akçakent İlçe Başkanlığı’na Aziz Bedir ve Boztepe İlçe Başkanlığı’na Musa Ceylan seçilmişlerdi.

 Öte yandan MHP Kırşehir İl Kongresi'ne Genel Merkez yöneticilerinden bazı isimler ile çevre illerin Milletvekili, Belediye Başkanı ve İl ve İlçe Başkanlarının da katılmaları bekleniyor.

(HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: İlknur öncü