Demirli Köyü'nde yangın alarmı! Demirli Köyü'nde yangın alarmı!

MHP’li Kırşehir Belediye Meclis Üyesi Mimar Yusuf Yağmur, Kırşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı olacağını düzenlediği  toplantıyla açıkladı.
Mimar Yusuf Yağmur, Grand Terme Otel'de yemekli basın toplantısında gelecek yıl yapılacak yerel seçimlerde partisinden Kırşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı olacağını Kırşehir kamuoyuyla paylaştı.
Düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısında konuşan Mimar Yusuf Yağmur, "Üç Hilali Kırşehir’de dalgalandırmak ve yeni bir Kırşehir yaratmak için partimizden ve sizlerden icazet istiyoruz. Rabbim nasip eder bu görev bize verilirse; güzel oluşumlar içerisinde insanlara dokunarak güzel işler yaparak Belediyeyi üç hilale teslim etmeyi düşünüyoruz” dedi.
44 yaşındaki Yusuf Yağmur, MHP’nin Kırşehir Belediyesi özlemi içerisinde olduğunu dile getirerek, "Eğitim ve kültür şehri olan Kırşehir’i ilerleyen süreçte daha güzel yerlere getirip insanlara saygı, sevgi ve emek dolu bir Kırşehir vermek istiyorum” diye konuştu.


Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türkiye’de marka olduğunu söyleyen MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç ise konuşmasında, "Siyasetinde göz yaşı, kan, cezaevi, idam herşey var. Allah izin verirse inşallah 1994 aldığımız ve 2004’te bıraktığımız Belediye Başkanlığını inşallah 2024’te yapılacak mahalli idareler seçiminde üç hilali belediyenin burçlarına hep beraber dikeceğiz. Bu Yusuf olur, Mehmet Olur, Ahmet Olur.Önemli olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin üç hilalini belediyeye asmaktır.Onun için de böyle bir medeni cesaret gösterip, ben de üç hilale hizmet etmek istiyorum deyip, bütün varını yoğunu ortaya koyarak bizlerle beraber olmak isteyen değerli kardeşim belediye meclis üyemiz Yusuf Yağmur’a hepinizin huzurunda teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Başkan Kılıç, yapılacak olan yerel seçimlerde kendisinin aday olmadığını ve şu ana kadar 4 adayın başvuru yaptığını, bütün adaylara eşit mesefade desteklediklerini söyledi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: Fahrettin Toker