TRT'de yayınlanan Gönül Dağı dizisinin Selami karakterini canlandıran Eser Eyüboğlu'nun Neşet Ertaş aşkı her geçen gün artarak devam ediyor.
Her fırsatta Neşet Ertaş'ın türkülerini seslendiren Oyuncu Eser Eyüboğlu, trafikte de Neşet Ertaş türkülerini dinlemeden yolculuk yapmıyor.
Gönül Dağı'nın son bölümde Selami'nin Bahçe Duvarından Aştım şarkısını seslendirdiği anlar 1.5 milyon izleyiciye ulaşmıştı. Oyuncu Eser Eyüboğlu yine sosyal medyadan yaptığı paylaşımda aracında giderken Neşet Ertaş'ın Yolcu türküsünü dinledi. Dizinin bir çok sahnesinde yer verdikleri Neşet Ertaş türkülerini bir an olsun dillerinden düşürmeyen Gönül Dağı ekibi, yolculuk esnasında da dinleyerek Bozkırın Tezenesi Halk Ozanı Neşet Ertaş'ı her fırsatta yad ediyorlar.
Gönül Dağı Selami kimdir? Eser Eyüboğlu kaç yaşındadır? TRT1'in sevilen dizisi Gönül Dağı'nın oyuncuları ilgiyle araştırılıyor. Gönül Dağı dizisinde Selami karakterine can veren Eser Eyüboğlu'nun kim olduğu merak ediliyor. Selami sevilen karakter olarak izleyicinin karşısına çıkmaktadır. Peki ama Gönül Dağı Selami kimdir? Gönül Dağı Selami kimdir?
Gönül Dağı dizisinde Selami karakteri Eser Eyüboğlu tarafından canlandırılmaktadır. Eser Eyüboğlu kimdir kaç yaşında?
Eser Eyüboğlu 1984 yılında doğmuştur. İstanbul'da doğan Eser Eyüboğlu rol aldığı Şevkat Yerimdar dizisi ile meşhur oldu. İlk olarak Benzemez Kimse Sana yarışmasına katılmıştır. Eser Eyüboğlu Gönül Dağı dizisi kadrosunda yer almaktadır. Daha önce de Doksanlar, Oflu Hocanın Şifresi, Cingöz Recai, Egenin Hamsisi, Kalp Hırsızı dizilerinde rol aldı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

TÜRK YILDIZLARI NEFES KESTİ TÜRK YILDIZLARI NEFES KESTİ