MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, tek aday olarak girilen 14. Olağan İl Kongresi'nde seçilerek yeniden güven tazeledi. 

Dervişoğlu’ndan Hakan Ünser’e yeni görev… Dervişoğlu’ndan Hakan Ünser’e yeni görev…

Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşen MHP Kırşehir 14. Olaağan Genel Kurulu'nda mevcut Başkan Arif Kılıç, oyların tamamını alarak yeniden başkan seçildi.

14. Olağan Genel Kurul'da açıklamalarda bulunan MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, 2024 Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde üç hilali belediyeye dikeceklerini söyledi.

MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç yaptığı açıklamada; "Hepinizin bildiği üzere 18-19-20 Ağustos tarihlerinde ilçe kongrelerimizi sizlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirdik. Allah izin verirse bugünde il kongremizi gerçekleştiriyoruz. Ardından büyük kurultayımızı yapacağız. 2024 yılında yapılacak olan mahalli idareler seçimlerine hazırlığımızı bitireceğiz inşallah. Biz Kırşehir'de 2 dönem belediye başkanlığı yaptık. Biz iktidar değildik. Sene 1994'tü 2004 yılına 10 yıl görev yaptık. Ne yaptık, şehir meydanlarıyla anılır diyoruz ya Cacabey Meydanı'nı biz yaptık. Cacabey Meydanı'nın altındaki 1. 2. çarşıyı biz yaptık. Şarap fabrikası vardı Hoca Ahmet Yesevi Camii'ni de biz yaptık onun yerine. Kalehöyük'ün düzenlemesini yaptık. İkizarasını biz istimlak ettik. Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir'e mührünü vurmuştur. Ama bunu anlatamamışız biz kimseye hala da anlatamıyoruz. Arkadaşlarıma rica ediyorum. Kahveye gidip oyun oynuyorsanız oyun masalarında anlatın. Camilerde anlatın, parklarda anlatın. Biz bu şehrin nevrini değiştirdik. Hırsızlık, arsızlık yapmadık borçsuz bir belediye devrettik. Bunu özellikle anlatın. Onun için biz 2024 yılında yapılacak olan mahalli idareler seçiminin birincisiyiz. Biz Allah izin verirse 2024 mahalli idareler seçimlerinde üç hilalimizi belediyenin burcuna sizlerin sayesinde dikeceğiz inşallah" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: Fahrettin Toker