Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ı ziyaret eden

 

MHP Belediye Başkan aday

adayı Yusuf Yağmur’a

destek giderek artıyor…

MHP KIRŞEHİR Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Yusuf Yağmur, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ı makamında ziyaret etti.

Yusuf Yağmur, ziyarette Sadir Durmaz’a MHP’den aday adayı olarak Kırşehir’de yaptığı çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Durmaz, Yağmur’a çıktığı yolda başarılar diledi.

Kırşehir'de İl Genel Meclis Üyeliği'ne tek kadın aday adayı Kırşehir'de İl Genel Meclis Üyeliği'ne tek kadın aday adayı

Bu arada adaylığını açıkladığı günden bu yana Kırşehir halkının yoğun sevgisini ve desteğini alan Yusuf Yağmur, saha çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

Üç Hilali Kırşehir’de yeniden dalgalandırmak üzere yola çıktığını belirten Yusuf Yağmur, “Kırşehir’i göç veren değil, göç alan bir kent haline getirmek için birçok proje hazırladık. Kırşehir’e gelecek yatırımcılara her türlü desteği vererek, kültür ve eğitim şehri olan Kırşehirimizi sanayide de önde gelen iller arasında dahil etmek istiyoruz. Tabi bunları yapabilmemiz için hemşehrilerimizin bizi göreve getirmesi gerekiyor. İnşallah partim beni bu göreve layık görür aday gösterirse, hemşehrilerim de kutsal oylarıyla bana bu yetkiyi verirse hiç kimseyi mahcup etmeyeceğim. Kırşehirimizin her alanda en iyi şekilde temsil edeceğiz ve Kırşehir için hazırladığımız projeleri Allah’ın izniyle hep birlikte hayata geçirmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız.  İnşallah. Çıktığımız bu yolda Cenab-ı Allah hepimizin yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu. (HABER: AYHAN CEYLAN)