“Sen Türkülerini Söyle” programında yarışan Kırşehirli Özkan Yolcu, seslendirdiği bozlakla geçtiğimiz hafta haftanın birincisi seçildi.

Tarım Müdürlüğü hayvanlar için içme suyu tesisi yapıyor Tarım Müdürlüğü hayvanlar için içme suyu tesisi yapıyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni ile izlenen “Sen Türkülerini Söyle” yarışmasında performansını sergileyen yarışmacılar arasında haftanın birincisi belirleniyor.

2 grup halinde yapılan yarışmada en düşük puan alan 2 yarışmacı elenmemek için kıyasıya mücadele ediyor. Yarışmanın en sevilen seslerinden birisi de Kırşehirli Özkan Yolcu oldu.

Özkan Yolcu yarışmaya katılabilmek için İzmir'deki işinden ayrılmak zorunda kaldı ve seslendirdiği Kırşehir türküleriyle büyük beğeni topladı. Kırşehirli hemşehrimiz Özkan Yolcu bu hafta Neşet Ertaş'a ait “Yine Telli Turnam Yarelenmişsin” isimli bozlağı seslendirdi. Yolcu, bozlak performansıyla jürinin de büyük beğenisini kazandı ve geçtiğimiz hafta haftanın birincisi oldu ve 50 bin TL'lik ödülü kazandı.

Kırşehirli hemşehrilerimizin dizi ve filmlerde oynaması, yarışmalarda derece elde etmesi vatandaşlar tarafından tam not alarak "göğsümüzü kabarttınız" paylaşımlarıyla binlerce beğeni topladı.

Muhabir: FAHRETTİN TOKER