Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, hemşehrilerinin tebriklerini kabul ediyor….

Kırşehir’de yarın sağanak yağış var Kırşehir’de yarın sağanak yağış var

 “Kırşehir’i her alanda geliştirip büyüteceğiz”

31 Mart seçimlerinde en yakın rakibine 11 bin oy fark atarak ikinci kez CHP’den Kırşehir Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu’na yoğun ziyaretçi trafiği devam ediyor.

Son olarak Özbağlılar Derneği Başkanı Rıza Kalaycı ve yönetim kurulu üyeleri; yerel demokrasimizin vazgeçilmez unsurları olan Kırşehir’deki Mahalle Muhtarları ile Kurancılı Belediyesi Meclis Üyeleri Ahmet Seyfeli ve Murat Güneş’i ve bir grup Uzun Çarşı esnaflarını makamında kabul eden Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir’de demokrasinin kazandığını ve bunu her alanda herkesin göreceğini ifade etti.

Geçen 5 yıllık sürede Kırşehir’de görev yapan 14 mahalle muhtarıyla her zaman birlikte hareket ettiklerini belirten Başkan Ekicioğlu, “Mahallelerimizin sorunlarını, talep ve beklentilerini her fırsatta yerinde siz değerli muhtarlarımızla birlikte tespit ediyoruz. İnşallah yeni dönemde de birlikte çalışacağız. Çünkü biz hizmetleri yaparken halkımızın görüş ve düşüncelerine önem veren bir yönetimiz” dedi.

Kırşehir’in kaybedecek zamanı olmadığını, siyasi çekişmelerin bir kenara bırakılarak birlik ve beraberlik içinde çalışmanın önemine dikkat çeken Başkan Ekicioğlu, “31 Mart seçimlerinin ardından Türkiye’de herkes rahat bir nefes almıştır. Baskılardan, tehdit ve şantajdan, iftiralardan medet umanlar kaybetmiştir. Halkımız bize güven duymuş ve oylarıyla buna onay vermiştir. Artık seçimler geride kalmış ve hizmet dönemi başlamıştır. Biz Kırşehir’in her alanda gelişip büyümesi için herkesle ortak çalışmaya ve ortak projeler üretmeye varız. Kırşehir’de göçün önüne geçerek, istihdamı arttırmanın çabası içinde olacağız. Kırşehir’in ilk etapta milletvekili sayısının 2’den 3’e çıkması için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Ekicioğlu, kendisini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten herkese teşekkür etti. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)