Kırşehir Ahi Çarşı'sında kadınların güvenle alışveriş yapacağı CorDei, kısa bir süre önce hizmete başladı.

Ticaret Bakanlığından tatil rezervasyonu yaptıracak vatandaşlara uyarı Ticaret Bakanlığından tatil rezervasyonu yaptıracak vatandaşlara uyarı

Kırşehir’in önde gelen alışveriş merkezlerinden Ahi Çarşısı, yeni bir markayı ağırlıyor. Kadın iç giyim sektörüne iddialı bir giriş yapan CorDei, şık ve konforlu tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Kırşehir’in tanınmış simalarının yanı sıra moda ve tekstil dünyasından birçok isim ve markayı ağırlayan CorDei’nin koleksiyonunda, günlük kullanıma uygun rahat iç çamaşırlarından özel günler için tasarlanmış şık parçalara kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

CorDei’nin Kurucusu Hayal Kaya Öz, açılışta kadınların kendilerini rahat ve özel hissetmelerini kendileri için önemli olduğunu söyledi.

CorDei olarak, kaliteli ve şık iç giyim ürünlerini uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz diyen Kaya Öz, "Kırşehirli kadınların beğenisini kazanmak için buradayız ve onlara en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz" dedi.

Kırşehirli kadınlar, CorDei’nin modern ve estetik tasarımlarını Ahi Çarşısı’ndaki mağazasında keşfedebilir. Markanın açılışına özel indirim ve kampanyalar da ziyaretçilerini bekliyor.

Kadın iç giyiminde kaliteyi ve şıklığı arayanlar için CorDei, yeni adresiniz olmaya aday.

Muhabir: FAHRETTİN TOKER