U17 Elit Ligleri ile U14 Gelişim Ligi

Play-Off müsabaka programı belli oldu

Kırşehir’e 4 takım geliyor

U17 Ligi’nde en büyük Mucurgücüspor U17 Ligi’nde en büyük Mucurgücüspor

2022-2023 Sezonu U17 Elit A ve B Ligleri ile U14 Gelişim Ligi Play-Off Müsabakaları programı belli oldu. U17 Elit A Ligi'nde 1. ve 2. ön eleme maçları ile karşılaşmaların yapılacağı yerler belli oldu.

Gerçekleştirilen planlamaya göre 1. Grup'un ön eleme müsabakaları Kırşehir'de, 2. Grup'un ön eleme maçları ise Balıkesir ve İstanbul'da oynanacak. Ön eleme turlarından gelen takımlar diğer grubu 1. sırada tamamlayan takımlarla yarı final turunda eşleşecek.

U17 Elit B Ligi'nde 1. ve 2. ön eleme maçları ile karşılaşmaların yapılacağı yerler de belli oldu. Gerçekleştirilen planlamaya göre 1. Grup'un ön eleme müsabakaları Bursa'da, 2. Grup'un ön eleme maçları ise Balıkesir'de oynanacak. Ön eleme turlarından gelen takımlar diğer grubu 1. sırada tamamlayan takımlarla yarı final turunda eşleşecek.

U14 Gelişim Ligi'nde 6. Grup 2.'si ile Vavacars Fatih Karagümrük takımları arasındaki Ön Eleme müsabakası Bolu'da, Trabzonspor A.Ş. ile Altay takımları arasındaki Ön Eleme müsabakası Kırşehir'de 8 Nisanda oynanacak. Ön Eleme maçlarının galipleri Play-Off müsabakalarına katılan son iki takımı oluşturacaklar. Ön Eleme turundan gelecek olan takımlar belli olduğunda Son 16 Tur müsabakalarının oynanacağı yerler tff.org'da yayınlanacak.

Kırşehir’de hafta sonu sporseverleri 2 karşılaşma bekliyor olacak.U17 Elit A Ligi Play-Off müsabakasında ilk maç 9 Nisan Pazar günü saat 12.00’da Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor ile Kasımpaşa karşı karşıya gelecek.

Pazar günü, günün 2’nci ve son karşılaşmasında ise Bursaspor ile Adana Demirspor saat 15.00’da karşılaşacaklar. Müsabakaların tamamına Kırşehir Ahi Stadyumu ev sahipliği yapacak.

(HABER: SALİH HANÇER)