Yaklaşık 3 aylık yaz tatilinin ardından tüm sınıf ve kademelerde 11 Eylül'de başlayacak yeni eğitim öğretim yılı öncesinde okul öncesi, ilkokulların 1’inci sınıfları ile meslek liselerinin 9'uncu sınıfları için hazırlanan okula uyum programı kapsamında okullarımızda ilk ders zili çaldı.

İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Şehrimizdeki Süleyman Türkmani İlkokulu’nda yapılan uyum eğitimi programına katılan Kırşehir Millî Eğitim Müdürü Yasin Gülşen, okul ile yeni tanışan öğrencilerimiz ile bir araya geldi.

Okul öncesi ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerinin heyecanına ortak olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Millî Eğitim Müdürü Yasin Gülşen okul bahçesinde ve sınıflarda uyum programı kapsamında yapılan etkinliklerde geleceğimizin güvencesi olan öğrencilerimizle yakından ilgilendi.

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in, 2023-2024 eğitim öğretim yılı mesleki çalışma döneminin başlaması dolayısıyla Eğitim Bilişim Ağı (EBA) canlı yayınında öğretmenlere hitap ettiği konuşmayı da Süleyman Türkmani İlkokulu öğretmenleri ile birlikte öğretmenler odasında dinleyenMillî Eğitim Müdürü Yasin Gülşen, “Siz değerli öğretmenlerimize 2023-2024 eğitim öğretim yılında öğrencilerimiz için göstereceğiniz gayret ve çalışmalardan dolayı şimdiden teşekkür ediyor, İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak her konuda sizlerin yanınızda olacağımızın bilinmesini istiyorum" dedi. (HABER MERKEZİ)